Nagonka Piotr Kościelny

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nagonka Piotr Kościelny

Nagonka Piotr Kościelny
Przygotujcie się na najnowszy, wstrząsający thriller od niekwestionowanego mistrza gatunku – Piotra Kościelnego! Autor bestsellerów takich jak „Łowca”, „Zwierz” czy „Dom” tym razem przenosi nas do Wrocławia, gdzie zostaje popełnione brutalne morderstwo.
Tymczasem, w szpitalu lekarze desperacko walczą o życie Moniki Warłacz i jej nienarodzonego dziecka. Wszystko wskazuje na to, że ten przerażający zabójca nie zamierza przestać działać. Sikora i Bielecki postanawiają rozpocząć gorączkowe poszukiwania sprawcy.
Szybko odkrywają, że głównym podejrzanym jest „Robson” – człowiek związany z zamordowanym Jakubem. Jednak to dopiero początek terroru. W mieście dochodzi do kolejnych makabrycznych morderstw, tym razem ofiarą pada Rom. Sikora jest przekonany, że za tą straszliwą zbrodnią stoi ten sam psychopata, który zabił Jakuba.
Aż chce się wierzyć, że to wszystko to tylko straszliwy koszmar. Niestety, prawda jest znacznie bardziej przerażająca. Morderca pozostawia antysemickie napisy na murach cmentarza żydowskiego, co wzbudza falę paniki w mieście. Fałszywa informacja o tym, że za ostatnimi zabójstwami dzieci stoją ludzie z mniejszości żydowskiej, doprowadza do zamieszek i chaosu.
Wrocław po raz kolejny staje twarzą w twarz z seryjnym zabójcą. Czas nagli, bo to tylko kwestia czasu, zanim psychopata znów zacznie swoje krwawe łowy. Piotr Kościelny nie zwalnia tempa, serwując swoim czytelnikom to, na czym zawsze niespokojnie czekają: mroczne zbrodnie, nieprzewidywalne zwroty akcji i postaci, które w rzeczywistym życiu byśmy raczej nie chcieli spotkać na swojej drodze.
„Będziesz trzymał się każdej strony tej książki, próbując zrozumieć, co kryje się za makabrycznym rytmem zabójstw. Czuwajcie – krwawy taniec rozpoczyna się.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!