You are currently viewing Napisz własną książkę detektywistyczną Krajniewska Marika

Napisz własną książkę detektywistyczną Krajniewska Marika

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Napisz własną książkę detektywistyczną Krajniewska Marika

Napisz własną książkę detektywistyczną Krajniewska Marika
Napisanie własnej książki jest w zasięgu Twojej mocy! Poznaj narzędzie, które Ci w tym pomoże. Dzięki zawartym tutaj wskazówkom stworzysz własną opowieść detektywistyczną i zapiszesz ją od razu w… swojej książce. Zamieścisz na okładce jej tytuł i swoje imię i nazwisko jako autora/ki. Dasz do czytania znajomym! Postawisz ją na półce, by inspirowała Cię do opisywania kolejnych historii!

Pisanie własnej książki to fascynująca przygoda, która pomoże wypracować nowe nawyki sprzyjające lepszemu przyswajaniu wiedzy, otwartości na zmiany, uważności. A najważniejsze – staniesz się autorem! Pisanie to świetna rozrywka, więc do dzieła!

Zabierz się do pisania swojej opowieści! Książka skierowana dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 10-15 lat (choć, ludzie piszący nieco starsi znajdą też dużo wskazówek dla siebie, a nauczyciele polskiego będą mieli super narzędzie do pracy na lekcjach).

Książka została zaprojektowana tak, by krok po kroku wyjaśnić zasady tworzenia opowieści detektywistycznej. W 33 ćwiczeniach Autor opracuje genialną strategię fabularną, wymyśli zagadkę, a także stworzy super charakternych pełnokrwistych bohaterów i… stworzy opowieść, która z pewnością zachwyci przyszłych czytelników.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!