You are currently viewing Natural face lifting Gładka, jędrna i promienna twarz Liftingujący taping i masaż Alina Korytkowska

Natural face lifting Gładka, jędrna i promienna twarz Liftingujący taping i masaż Alina Korytkowska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Natural face lifting Gładka, jędrna i promienna twarz Liftingujący taping i masaż Alina Korytkowska

Natural face lifting Gładka, jędrna i promienna twarz Liftingujący taping i masaż Alina Korytkowska
Jak osiągnąć gładką, jędrną i promienną twarz bez konieczności sięgania po wypełniacze i drogie preparaty? To pytanie, które wielu z nas sobie zadaje. Jednak teraz mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nie musisz już tracić czasu i pieniędzy na kosmetyki, które obiecują cuda, ale nie zawsze dają oczekiwane rezultaty.
W książce „Natural face lifting” Aliny Korytkowskiej znajdziesz sprawdzoną i skuteczną metodę, która pomoże Ci zdobyć piękny wygląd twarzy jedynie za pomocą przyjemnego automasażu i tapingu. Co więcej, wszystkie niezbędne akcesoria do tego zabiegu dostępne są w prawie każdej aptece lub drogerii.
Dzięki prostym krokom opisanym przez autorkę, codziennie kilka minut poświęcone na wykonanie proponowanych ćwiczeń przyniosą niesamowite rezultaty. Twoja skóra nabierze zdrowego kolorytu, płytkie zmarszczki zostaną wygładzone, a twarz będzie pięknie wymodelowana. Ale to nie wszystko!
W tej książce dowiesz się również, jak zniwelować problem drugiego podbródka, cienie pod oczami, opadające powieki, jak podnieść owal twarzy czy ujędrnić szyję. Nauczysz się odróżniać fitness twarzy od masażu twarzy i poznasz techniki wykonywania zarówno relaksującego, jak i liftingującego masażu.
Niezapomniana wiedza na temat wpływu postawy ciała na zmarszczki twarzy oraz dbania o układ limfatyczny również nie omija tej książki. Dowiesz się także, jaki olejek najlepiej wybrać do automasażu i w jaki sposób aplikować taśmy do kinesiotapingu.
Dzięki prostym rytuałom, które możesz wykonać codziennie w zaciszu swojego domu, odzyskasz pewność siebie, poprawisz swój wygląd i uwolnisz hormony szczęścia! Daj sobie szansę na piękną, zrelaksowaną i jędrną twarz bez zbędnych kosztów i ryzyka!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!