Neymar o sobie. Rozmowa ojca z synem

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Neymar o sobie. Rozmowa ojca z synem

Neymar o sobie. Rozmowa ojca z synem 205x300 - Neymar o sobie. Rozmowa ojca z synemNiewielu pamięta, że w wieku 13 lat Neymar Jr. zrezygnował z wartej miliony dolarów propozycji opuszczenia Brazylii, którą wielu uznałoby za niemożliwą do odrzucenia. Pozostał wówczas w swoim rodzinnym kraju, a jego talent i otwartość zaskarbiły mu szacunek miłośników futbolu oraz uwielbienie kibiców lokalnego klubu Santos, w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki.

Dziś ten wybitny zawodnik jest graczem FC Barcelona i ma fanów na całym świecie. Jako jeden z nielicznych piłkarzy swojego pokolenia ma niezwykłą umiejętność wprowadzenia na boisko pozytywnego waloru emocji. W ciągu lat swojej kariery zawsze podkreślał też, jak ważne jest dla niego wsparcie bliskich, przede wszystkim ojca.

W tej niezwykłej książce ojciec i syn opowiadają o drodze, która doprowadziła Neymara Jr. do światowego sukcesu. To prawdziwa historia pewnego chłopca, który od urodzenia kochał piłkę nożną. Można przeczytać tu o trudnym dzieciństwie Neymara, szkole życia, jaką był dla niego Santos raz ambitnej dyscyplinie narzuconej mu przez ojca. Dowiadujemy się o kulisach świata piłki nożnej, autentycznych emocjach związanych ze zdobywanymi nagrodami oraz o więzi Neymara Jr. z jego własnym synkiem Davim Luccą. Książka zawiera także informacje o transferze zawodnika do Barcelony i jego planach na przyszłość.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Marian

    Chyba jeden z nielicznych piłkarzy, któremu nie uderzyła do głowy woda sodowa. Myślę, że książka będzie dobra dla młodzieży, która marzy o karierze piłkarskiej

  2. uhuhu

    Od czasu mundialu w Brazylii ten facet jest dla mnie idolem! Polecam książkę – mam ją w domu, czytam i czytam. Zaglądam do niej i niedługo będę znał ją na pamięć:)

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!