Nic nie rani tak jak miłość Paige Toon

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nic nie rani tak jak miłość Paige Toon

Nic nie rani tak jak miłość Paige Toon
„Poznaj historię, która wstrząśnie twoim światem i odmieni twoje życie. Paige Toon zaprasza cię do świata miłości, tajemnic i poświęceń w swojej najnowszej powieści – Nic nie rani tak jak miłość.
Wren nie spodziewała się, że jej narzeczony zakocha się w innej. Serce dziewczyny zostaje złamane, a rana w jej wnętrzu wydaje się nie do zagojenia. W tym samym czasie, Anders, który stracił żonę cztery lata temu, wciąż walczy z bólem i próbuje żyć dalej. Los sprawi, że ich drogi skrzyżują się na farmie w Indianie, gdzie spędzają lato ze swoimi rodzinami.
Miłość niespodziewanie rozkwita pomiędzy Wren i Andersen, stając się coraz silniejsza. Jednak dziewczyna nie zdaje sobie jeszcze sprawy z przerażającej tajemnicy, jaką skrywa mężczyzna. Jeśli zdecyduje się pokochać go, konsekwencje będą poważne dla wszystkich. Wren musi podjąć decyzję – opuścić Andersa, który jest nieodłączną częścią jej serca, czy stawić czoła przeszkodom, które powstrzymują ich przed byciem razem?
Nic nie rani tak jak miłość to powieść, która porwie cię wielką historią miłosną i rodziną. Jej klimat przypomina utwory Jojo Moyes, Colleena Hoovera czy Nicholasa Sparksa. Paige Toon, autorka ośmiu powieści dla kobiet, trzyczęściowego cyklu dla młodzieży oraz zbioru opowiadań, wciągnie cię w swoje historie pełne emocji.
Jej najnowsza książka, Nic nie rani tak jak miłość, przeniesie cię na wspaniałą farmę Wetherill, gdzie poznasz Andersa i Wren – bohaterów, którzy zapadną ci w serce. Czuła, poruszająca i magiczna opowieść, która zmusi cię do płaczu i jednocześnie podniesie na duchu.
Nie możesz przegapić tej wspaniałej powieści! To jedna z tych książek, które czyta się nocami, ocierając łzy i wzdychając. Nic nie rani tak jak miłość to historia, która skradnie twoje serce i nie pozwoli ci się oderwać aż do ostatniej strony.
Przekonaj się sam, dlaczego czytelnicy na całym świecie zachwycają się twórczością Paige Toon. Jej piękne i przemyślane historie miłosne są uwielbiane przez miliony czytelników. Niezwłocznie sięgnij po Nic nie rani tak jak miłość i daj się porwać cudownej podróży przez amerykański Środkowy Zachód.
Pamiętaj, że czasami miłość wymaga ryzyka. Paige Toon przekonuje nas, że warto walczyć o nasze szczęście, nawet jeśli napotykamy na trudności. Nic nie rani tak jak miłość to poruszająca i monumentalna historia, która uczy nas, że miłość jest zawsze warta wysiłku.
Nie czekaj dłużej! Wprowadź się w świat Paige Toon i przeżyj niezapomnianą przygodę miłosną, pełną tajemnic i emocji. Nic nie rani tak jak miłość zmieni twoje postrzeganie miłości i zachwyci cię do ostatniej strony.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!