Nie oskarżysz mnie Brzezińska Diana

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nie oskarżysz mnie Brzezińska Diana

Nie oskarżysz mnie Brzezińska Diana
„Nie oskarżysz mnie” to trzymający w napięciu thriller kryminalny autorstwa Diany Brzezińskiej. Akcja rozgrywa się w Trzeszczynie, gdzie odkryto tajemniczą zbiorową mogiłę. Prokurator Gabriela Sawicka zostaje powołana do prowadzenia śledztwa, które staje się jej największym wyzwaniem.
Wszystkie ofiary to mężczyźni w wieku od 30 do 50 lat, ale to nie tylko ich wiek łączy. Razem z komisarzem Michalskim, Gabriela próbuje rozwikłać zagadkę i znaleźć odpowiedzi na pytanie, kto jest odpowiedzialny za te makabryczne zbrodnie.
Tymczasem na Gabrieli czyha nowe niebezpieczeństwo. Prokurator Englert, pełen zazdrości o jej sukcesy, desperacko próbuje ją pogrążyć. Czy Gabriela zdoła uniknąć pułapek i odsunąć od siebie podejrzenia? Czy jej układy ze światem przestępczym pozostaną dobrze skrywaną tajemnicą?
Ostatni tom serii o prokuratorze Gabrieli Sawickiej to prawdziwa uczta dla miłośników mocnych wrażeń. Autorka serwuje nam zaskakujące wydarzenia, które trzymają czytelnika w napięciu aż do ostatniej strony. Gabriela ponownie zadziwia i sprawia, że nie możemy oderwać się od historii.
Przekonaj się sam, czy miłość Gabrieli i Michalskiego przetrwa wszystkie trudności, czy sprawiedliwość zostanie osiągnięta i czy zagadka zbiorowej mogiły zostanie ostatecznie rozwiązana. „Nie oskarżysz mnie” to historia, która wciągnie Cię i nie pozwoli oderwać się od lektury.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!