Nie oszukasz mnie Brzezińska Diana

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nie oszukasz mnie Brzezińska Diana

Nie oszukasz mnie Brzezińska Diana
Zabaw się w mrocznym labiryncie tajemnic w najnowszym tomie serii o prokurator Gabrieli Sawickiej – „Nie oszukasz mnie” autorstwa utalentowanej pisarki Diany Brzezińskiej.
Czy Michalskiemu uda się odnaleźć zaginioną i oskarżoną o zabójstwo Sawicką? Jak to możliwe, że na miejscu zniknięcia prokuratora znaleziono ślady jej krwi? To tylko początek intrygującej zagadki, która zaprowadzi cię do Szczecina, gdzie dochodzi do kolejnego tajemniczego morderstwa. Tym razem ofiarami są emerytowany policjant Jakub Sztorc i jego żona. Schemat działania sprawcy przypomina ten związany ze starą sprawą, którą prowadził dawny patron Sawickiej, prokurator Zięba.
W tajemniczych okolicznościach na komendę melduje się były policjant Cichocki, który kiedyś tropił szczecińskiego wampira – seryjnego mordercę pozbawiającego życia kobiety. To, co chciał zeznać na temat Sztorców, zostaje brutalnie przerwane, gdy przed budynkiem komendy pada ofiara strzałów.
Jakie związki mają te wydarzenia? Dlaczego prokurator poprosiła o akta dawnych spraw prowadzonych przez Ziębę przed swoim zaginięciem? Z każdą kolejną stroną serii Gabrieli Sawickiej, wydarzenia nabierają nieprzewidywalnego tempa. Nasza bohaterka wpada w coraz większe kłopoty, próbując ukryć sekrety, które miały pozostać na zawsze ukryte przed światłem dziennym.
Czy tym razem szczęście Gabrieli odwróci się plecami? Odpowiedzi na te pytania odkryjesz w „Nie oszukasz mnie”, emocjonującej powieści, która wciągnie cię w swoje mroczne zakamarki i nie pozwoli oderwać się od lektury aż do ostatniej strony. Przygotuj się na dreszczyk emocji i wciel się w rolę prawdziwego detektywa, rozwiązującego najbardziej skomplikowane zagadki. „Nie oszukasz mnie” to literacki hit, który porwie cię od pierwszych słów i zapewni ci niezapomniane przeżycia. Nie przegap tej fascynującej przygody!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!