Niegrzeczny Planer - Niegrzeczny Planer

Niegrzeczny Planer

Jeśli uwielbiasz piękne opowieści o miłości, zaczytujesz się w romansach i powieściach erotycznych, lubisz marzyć o gorących uniesieniach, a jednocześnie jesteś doskonale zorganizowana, lubisz planować i mieć wszystko pod kontrolą – “Niegrzeczny planer” będzie dla Ciebie idealny.

Pozwol sobie zaplanować Twój wyśniony romans – i nie tylko!

Planowanie wszystkiego, nawet najmniejszych drobiazgów, jest ostatnio bardzo modne. Na rynku jest dostępnych wiele planerów, organizerów, kalendarzy – jednak ten jest wyjątkowy! “Niegrzeczny Planer” został specjalnie przygotowany dla Niegrzecznych Czytelniczek. Zaplanujesz w nim sprawy podstawowe – masz do dyspozycji dzienny, tygodniowy i miesięczny rozkład zajęć. Możesz wynotować w nim wszystkie ważne święta i rocznice na cały rok, a także spisać swoje cele i marzenia. Dzięki wygodnemu układowi możesz go rozpocząć w dowolnym momencie roku – nie musisz czekać ze swoimi niegrzecznymi planami do stycznia.

Jednak to nie wszystko. W środku znajdziesz również miejsce na sekretne zapiski i ulubione cytaty – możesz rozpłynąć się w opisach swoich ukochanych pozycji (książkowych). Weź udział w wyzwaniach, które rozbudzą twoje zmysły. Znajdziesz tu także strony przeznaczone na autografy; przecież nigdy nie wiesz, kogo spotkasz na swojej drodze – może będzie to Twój ulubiony autor? Planer zawiera także nie lada gratkę – niegrzeczne sekrety autorek bestsellerowych powieści! Swoje tajemnice zdradzą ci: Ewelina Dobosz, Katarzyna Bester, Emilia Szelest, Alicja Sinicka, Anna Langner, Beata Majewska, Ewa Pirce, Amo Jones i Laurelin Paige.

Reszta niech pozostanie słodką tajemnicą do momentu, aż zdobędziesz swój własny “Niegrzeczny Planer”.

Leave a Reply