You are currently viewing Niejadki i nie tylko Małgorzata Jackowska

Niejadki i nie tylko Małgorzata Jackowska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Niejadki i nie tylko Małgorzata Jackowska

Niejadki i nie tylko Małgorzata Jackowska
Jeśli twój maluch wydaje się być wybredny, niechętny do jedzenia i ogranicza się do jedzenia tylko kilku potraw, ta książka jest właśnie dla ciebie!
“Niejadki i nie tylko” to dzieło Małgorzaty Jackowskiej – ekspertki ds. żywienia człowieka i dietetyczki, znanej z propagowania zdrowego odżywiania niemowląt i dzieci. Autorka książki “Spokojnie, to tylko rozszerzanie diety” opowiada o:
– przyczynach, dla których dzieci w różnych etapach swojego życia mogą jeść mało, wybiórczo lub z specyficznymi preferencjami,
– neofobii i wybiórczości pokarmowej,
– strategiach, które nie pomagają,
– oraz o tym, co możemy zrobić, aby pomóc naszemu dziecku cieszyć się posiłkami.
“Niejadki i nie tylko” to niezastąpiona pomoc dla rodziców, którzy są zmęczeni i zaniepokojeni tym, jak ich dziecko je. Ta książka pomaga budować właściwe relacje z jedzeniem i pozbyć się napięcia wokół stołu.
“Mamania. Pierwszy kontakt” to seria książek, które powinny znaleźć się na półce każdego rodzica. Do stworzenia tej serii zaproszono ekspertów, którzy w prosty i jasny sposób przekazują wiedzę na najróżniejsze tematy – od jedzenia po wychowanie. Te książki są zwięzłe, praktyczne i kompleksowo omawiają najważniejsze zagadnienia w sposób przystępny dla każdego czytelnika.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!