You are currently viewing Niespokojny duch Du Maurier Daphne

Niespokojny duch Du Maurier Daphne

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Niespokojny duch Du Maurier Daphne

Niespokojny duch Du Maurier Daphne
Nowość w uwielbianej przez czytelników Serii Butikowej, prezentującej wysmakowane literacko powieści w zachwycającej szacie graficznej.
Romans i saga rodzinna w jednym.

Ceniony debiut literacki Daphne du Maurier, autorki słynnej „Rebeki”, brytyjskiej mistrzyni grozy i suspensu, jednej z najważniejszych pisarek w historii angielskiej literatury.
Romans i saga rodzinna w jednym.
Książka opublikowana po raz pierwszy w 1931 roku i nigdy dotąd niewydana w Polsce.
Oparta na prawdziwych wydarzeniach powieść, której tytuł został zainspirowany wierszem Emily Brontë.

„Niespokojny duch” opowiada historię czterech pokoleń związanej z morzem rodziny Coombe, jej marzeń i rozczarowań, miłości i gniewu, drobnych sukcesów i wielkich tragedii.
Janet Coombe tęskni za przygodą i wolnością, jakie daje morze. Czuje, że bez reszty uległa jego urokowi, ale w głębi serca wie, że musi poświęcić swoje marzenia; jest kobietą, a jej miejsce jest w domu. Poślubia więc Thomasa, szkutnika, a jej niespokojnego ducha odziedziczą jej syn i jego potomkowie…

Daphne du Maurier snuje fascynującą opowieść o złamanym sercu, odwadze i miłości, serwując czytelnikom niepowtarzalną mieszankę romansu, historii i przygody, która później ugruntowała jej reputację jako jednej z najlepszych pisarek pokolenia.

Du Maurier wymyślała ekscytujące historie, miała wielki dar budowania suspensu – a przede wszystkim była pisarką o nieustraszonej oryginalności.
„Guardian”

Jeden z największych i najbardziej oryginalnych talentów literackich ubiegłego wieku.
„Daily Telegraph”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!