Niewidzialny front - Niewidzialny front	Tomasz Rezydent

Niewidzialny front Tomasz Rezydent

Zastanawiałeś się nad tym, co się naprawdę działo w szpitalach, gdy wybuchła pandemia? Chcesz poznać prawdę o koronawirusie z pierwszej ręki? Koniecznie zajrzyj do książki “Niewidzialny front” Tomasza Rezydenta!

Tomasz Rezydent – lekarz i inżynier biotechnologii – zabiera w czytelników w centrum ponurej walki z pandemią, czyli do szpitala, w którym pracował jako lekarz, zajmujący się chorymi pacjentami. Książka przeznaczona jest dla osób o mocnych nerwach oraz dla tych, którzy chcą wiedzieć, jaki jest prawdziwy obraz epidemii covid-19.

Publikacja “Niewidzialny front” to pamiętnikarskie zapiski autora, który zmagał się z ciężkimi realiami walki z koronawirusem oraz strachem, paniką i frustracją. Czytelnik podczas lektury może wczuć się w trudny los i emocje narratora. W dzienniku Tomasza Rezydenta znajdziemy zarówno odrobinę czarnego humoru, jak i tragiczne historie pacjentów, które zapadły głęboko w jego pamięci. Opowiada o szpitalnych dyżurach, które nie miały końca, o absurdach organizacyjnych, a także o licznych zagadkach medycznych. Ponadto opisuje relacje pomiędzy personelem medycznym.

Poza tym publikacja jest również opowieścią o pacjentach, którym udało się przezwyciężyć koronawirusa oraz o tych, którym nie udało się pokonać tej koszmarnej choroby. Autor książki pragnie pokazać czytelnikom, jak było naprawdę i z czym służba medyczna musiała (i nadal musi) się zmagać, pomijając absurdalną narrację medialną, czy “koronaspiskowców”, którzy nie wierzą w istnienie epidemii.

Leave a Reply