Nikodem Skotarczak „NIKOŚ” Ostatnia ruletka Edyta Skotarczak

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nikodem Skotarczak "NIKOŚ" Ostatnia ruletka Edyta Skotarczak

Nikodem Skotarczak „NIKOŚ” Ostatnia ruletka Edyta Skotarczak
„NIKOŚ” Ostatnia ruletka to druga część fascynującego zbioru osobistych wspomnień Edyty Skotarczak, która była ostatnią żoną Nikodema Skotarczaka, znanego jako „Nikoś” – ojca chrzestnego gdańskiej mafii. Ta kontynuacja pierwszej części zatytułowanej „NIKOŚ” Ruletka życia przenosi nas w głąb historii, dlatego jeśli jeszcze nie miałaś okazji zapoznać się z nią, gorąco zachęcamy do rozpoczęcia od pierwszej książki. Druga część, „NIKOŚ” Ostatnia ruletka, ściśle łączy się z pierwszą, więc pełną jej zrozumienie wymaga znajomości całej historii opowiedzianej przez autorkę, począwszy od momentu, w którym poznała „Nikosia”.
W tej książce odkryjesz, jak wyglądały imieninowe przyjęcie Nikodema u jego przyjaciela i wspólnika Wojtka, oraz tragiczne wydarzenia z 24 kwietnia 1998 roku, kiedy „Nikoś” został zamordowany, a jakie konsekwencje pociągnęło to za sobą.
Przewodnik po książce obejmuje również opis uroczystości pogrzebowych, na których pojawiły się prominentne postaci świata przestępczego końca lat 90., oraz szereg niesamowitych zdarzeń, które miały miejsce po tym okresie…
Po tym wszystkim autorka przedstawia nam kolejne lata swojego życia, związek i mężczyzn, z którymi je tworzyła, a także pewne intrygujące wydarzenia, które miały miejsce w tym czasie. Oczywiście, całość jest bogato ilustrowana kolorowymi zdjęciami i dokumentami, potwierdzającymi opisane sytuacje.
Historia zawarta w tej książce, którą czekaliśmy na ujawnienie przez wiele lat, może wywołać u Czytelników całą gamę emocji. Dzięki niej odkryjemy, że w życiu nie wszystko jest takie, jakie nam się wydaje…

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!