Nimona N.D. Stevenson

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nimona N.D. Stevenson

Nimona N.D. Stevenson
Powieść graficzna YA fantasy „Nimona” N.D. Stevensona to oryginalna historia pełna niezapomnianych przygód i niesamowitych bohaterów. Główną bohaterką jest Nimona, młoda, nieustraszona i niezwykle utalentowana w zamienianiu się w różne formy zwierząt. Jej marzeniem jest zostanie łotrzycą i kiedy decyduje się pomóc głównemu antagonistowi komiksu, Lordowi Ballisterowi Czarnoserce, zaczyna się prawdziwa magia.
Lord Ballister Czarnoserce to postać tajemnicza i pełna mrocznego uroku. Wspólnie z Nimona planują spektakularną rozróbe, która ma udowodnić mieszkańcom królestwa, że sir Ambrozjusz Złotobiodry nie jest tak szlachetnym bohaterem, jak się wydaje. Ta fascynująca powieść młodzieżowa nie tylko opowiada o misji bohaterów, ale również demaskuje Instytut Porządku Publicznego i Bohaterstwa, odkrywając niezwykłe tajemnice.
„Nimona” to pełna emocji i napięcia książka, która skłania do przemyśleń na temat definicji bohaterstwa. Autor mistrzowsko wprowadza elementy sabotażu, nieuczciwych zagrywek i nagłych niespodzianek, które trzymają czytelnika w napięciu na każdej stronie. Czy z tych podstępnych planów może wyniknąć coś dobrego? Czy bohaterowie okażą się prawdziwymi bohaterami? Przekonaj się sam, sięgając po „Nimonę”! Ta powieść zapiera dech w piersiach i z pewnością nie pozwoli Ci oderwać się od lektury!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!