Nowe Lustra świata Język polski Podręcznik Część 4 Zakres podstawowy i rozszerzony Anna Janus-Sitarz W Bobiński

CENA KSIAZKI 300x150 - Nowe Lustra świata Język polski Podręcznik Część 4 Zakres podstawowy i rozszerzony	Anna Janus-Sitarz W Bobiński

Nowe Lustra świata Język polski Podręcznik Część 4 Zakres podstawowy i rozszerzony Anna Janus-Sitarz W Bobiński

Nauka języka polskiego jest w szkole średniej bardzo istotna, zwłaszcza pod kątem matury. Aby uczniowie szybko i chętnie przyswajali wiedzę, dobrze jest korzystać z ciekawych pomocy naukowych. Jedną z nich jest książka „Nowe lustra świata. Język polski. Zakres podstawowy i rozszerzony. Liceum i technikum. Podręcznik. Część 4” autorstwa Anny Janus-Sitarz, Macieja Pabiska oraz Witolda Bobińskiego.

Podręcznik ten przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich, takich jak licea oraz technika. Obejmuje on zarówno zakres podstawowy, jak i rozszerzony, co czyni go niezwykle uniwersalnym. Tematyka dotyczy dwóch epok. Są to Młoda Polska oraz dwudziestolecie międzywojenne. Co wyróżnia ten podręcznik na tle innych? Charakteryzuje się on bogatą szatą graficzną, która wpływa na ułatwienie interpretacji różnych dzieł. Najważniejsze zagadnienia i informacje zostały odpowiednio wyszczególnione, dzięki czemu uczniowie mogą szybko i bez problemu je odnaleźć. Pozwala to także lepiej zapamiętać istotne fakty.

W książce umieszczono mnóstwo utworów oraz odwołań do nich. Można znaleźć w niej nie tylko teksty, ale również dzieła sztuki czy elementy architektury. Całość pomaga w zdobywaniu umiejętności, takich jak rozwiązywanie zadań testowych, interpretowanie dzieł czy tworzenie wypowiedzi, zarówno ustnych, jak i pisemnych.

Podręcznik ten jest elementem serii pięciu innych książek. Pozostałe dotyczą innych epok, takich jak starożytność, średniowiecze, epoka renesansu, epoka romantyzmu, pozytywizmu oraz dzieje współczesne.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!