You are currently viewing Nowe opowieści z Doliny Muminków Jansson Tove

Nowe opowieści z Doliny Muminków Jansson Tove

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nowe opowieści z Doliny Muminków Jansson Tove

Nowe opowieści z Doliny Muminków Jansson Tove
„Nowe opowieści z Doliny Muminków” to niezwykle wciągająca kontynuacja przygód uwielbianych bohaterów stworzonych przez niezapomnianą Tove Jansson. Ta książka zawiera cztery zupełnie nowe opowiadania, które wcześniej nie były publikowane w Polsce: „Morska wyprawa Muminka”, „Muminek i pierwszy śnieg”, „Muminek i ostatni smok” oraz „Topik i Topcia przybywają do Doliny Muminków”.
Autentyczny urok tych opowieści wynika z ciepłego klimatu, mądrych przesłań i zabawnych, ale jednocześnie głęboko trafnych obserwacji natury ludzkiej. Tove Jansson w pełni oddaje te cechy w swoim pisarstwie, a piękne, kolorowe ilustracje dodatkowo przenoszą nas do magicznego świata Doliny Muminków. Dzięki nim młodym czytelnikom będzie łatwo przenieść się w miejsce, gdzie wszystko jest możliwe, a dla starszych czytelników ta książka odrodzi dawne wspomnienia z czasów dzieciństwa.
Czym zaskoczył Muminka i jego rodzinę niesamowity rejs na statku Symphony of the Seas? Czy smok może zostać udomowiony? Czy zima może być prawdziwym powodem do radości? A co takiego skrywają Topik i Topcia w swojej tajemniczej walizce? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na kartach tej fascynującej książki, a po jej przeczytaniu odkryjesz także, że odpowiedzi te mieszczą się… w Twoim sercu!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!