Oblicza geografii 3 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Katarzyna Maciążek

CENA KSIAZKI 300x150 - Oblicza geografii 3 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe	Katarzyna Maciążek

Oblicza geografii 3 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoły ponadpodstawowe Katarzyna Maciążek

Karty pracy „Oblicza geografii 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe” zawierają gotowe zestawy różnorodnie wybranych zadań, które doskonale sprawdzą się podczas lekcji oraz do samodzielnej pracy ucznia w domu. Razem z podręcznikiem karty pracy stanowią kompendium wiedzy, którą powinien przyswoić uczeń szkoły ponadpodstawowej na poziomie podstawowym.

W kartach pracy z geografii znajduje się miejsce na notatki, na którym uczeń może zapisywać ważne informacje. Ćwiczenia zawarte w kartach pracy są uszeregowane zgodnie z rozdziałami odpowiadającymi rozdziałom z podręcznika. Dzięki temu uczeń po każdej lekcji może wykonać szereg zadań, które pomogą mu w usystematyzowaniu i lepszym zapamiętaniu zdobytej przez niego wiedzy. Zadania i polecenia są dopasowane do poziomu oraz wieku uczniów. W kartach pracy znajdują się także ćwiczenia wymagające od ucznia głębszego zastanowienia się nad odpowiedzią.

Autorka kart prac „Oblicza geografii 3”, Katarzyna Maciążek, zawarła w kartach pracy rozwiązania dydaktyczne, takie jak „Zapamiętaj” i „Na wyrywki”, dzięki którym uczeń ma możliwość samodzielnego sprawdzenia, w jakim stopniu udało mu się opanować wymagany materiał i jakie zagadnienia wymagają powtórki.

Karty pracy do geografii dla klas na poziomie podstawowym odsyłają do odpowiednich stron z podręcznika i atlasu geograficznego, co pomaga w rozwiązywaniu zadań. Na końcu każdego z rozdziałów znajdują się karty powtórzeniowe, przygotowujące ucznia do sprawdzianu z danego działu.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!