Obscenariusz. Wypisy z ksiąg nieczystych – Wojciech Kuczok

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Obscenariusz. Wypisy z ksiąg nieczystych - Wojciech Kuczok

Obscenariusz. Wypisy z ksiąg nieczystych 182x300 - Obscenariusz. Wypisy z ksiąg nieczystych - Wojciech KuczokZaskakujący zbiór opowiadań Laureata Nagrody NIKE, Wojciecha Kuczoka! W swojej nowej książce przygląda się życiu erotycznemu śląskich celebrytów, dawnych i dzisiejszych, a także sławnym ludziom, którzy przyjeżdżali na Śląsk, by zabawić się bez żadnych zahamowań. Co ciekawe, nie są to tylko historie współczesne. Honoriusz Balzak i Ewelina Hańska, Theodor Kalie, Franz von Winckler i wiele innych… Jednym słowem: kalejdoskop postaci znanych, zapomnianych oraz… fikcyjnych.

Maria Sachalina, sławna rosyjska pisarka w kryzysie i jej dużo młodszy, biseksualny kochanek Wiktor. Pobożny pastor Ernst Unckel i gościnna karczmarka Bettine Schwartz. Pokrętne kłamstwa Honoriusza Balzaka w liście do Eweliny Hańskiej i wylewna szczerość Józefa Ignacego Kraszewskiego w liście do przyjaciela.

Bohaterowie Kuczoka uprawiają miłość, a jeśli akurat nie mogą jej uprawiać, to o niej piszą. W jednym i drugim posuwają się…za daleko.

Proza naprawdę pikantna.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!