Odwagi zajączku Nicola Kinnear

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Odwagi zajączku	Nicola Kinnear

Odwagi zajączku Nicola Kinnear

Odwagi, zajączku – debiut Nicoli Kinnear o przezwyciężaniu lęku przed nieznanym podbił serca dzieci i rodziców w 30 krajach.

Co niezwykłego ma w sobie ta książka, że stała się natychmiastowym bestsellerem w tak wielu krajach? Po prostu jest wyjątkowa: bajecznie kolorowa, radośnie wzruszająca, ciepła, zabawna i przepełniona czułością. I naprawdę daje dziecku pewność siebie i odwagę!

Czy zajączek, który boi się wyjść z domu, zdoła pokonać swoje obawy i wyruszyć na poszukiwanie przyjaciółki? I czy wśród wspaniałych przygód odkryje, jak potrafi być dzielny?

NICOLA KINNEAR olśniła swym talentem w debiucie Odwagi, zajączku, który stał się światowym wydarzeniem i jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych książek dla dzieci ostatnich lat. Jej wyjątkowa wrażliwość i talent do tworzenia uroczych postaci oraz malarskich, bajecznie kolorowych obrazów natury zachwyciła również w następnych książkach – Ciii… Cichutko! – o przełamywaniu nieśmiałości, Zmień prawa smoków, Rubinko! – o umiejętności dzielenia się i Pobaw się ze mną – o zawieraniu przyjaźni mimo różnic charakterów, temperamentów i możliwości fizycznych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!