Ofiara twoim przeznaczeniem Ćwirlej Ryszard

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ofiara twoim przeznaczeniem Ćwirlej Ryszard

Ofiara twoim przeznaczeniem Ćwirlej Ryszard
Poznaj fascynującą historię opisaną w książce „Ofiara Twoim Przeznaczeniem” autorstwa Ćwirleja Ryszarda. Akcja rozgrywa się w Poznaniu w 1931 roku, gdzie w niezwykłych okolicznościach odnaleziono skradziony obraz Matki Boskiej. Nieświadome tego, śledczy podejrzewają, że płótno pochodzi z jednego z kościołów i jego odzyskanie może przyczynić się do poprawienia wizerunku policji. Jednak nikt nie zdaje sobie sprawy, jak niezwykle cenny jest ten okaz.
W tym czasie, w poznańskim półświatku kwitnie handel i podejrzane interesy. Przedsiębiorczy Tolek Grubiński, pragnąc osiągnąć olbrzymie zyski, organizuje wszystko, co tylko może mu to zapewnić. Niestety, jego działalność przynosi problemy, które mogą okazać się niebezpieczne. Ale czy kłopoty, które dotykają Grubińskiego, są na równi z tymi, które spadły na głowę Mariana Grzelaka? Ten lokalny przemytnik i drobny złodziejaszek spotyka tragiczny los, zostając postrzelonym w brzuch. W poszukiwaniu jego ukrytego bagażu dochodzi do niesamowitego odkrycia.
W międzyczasie, do Poznania przybywa major Richard Böhm, szef niemieckiej delegacji handlowej. Komisarz Antoni Fischer zostaje wyznaczony na przewodnika dla gości, ale ma również tajne zadanie – odkrycie prawdziwego celu ich przyjazdu.
„Ofiara Twoim Przeznaczeniem” to niezwykła powieść, która wciąga czytelnika od pierwszych stron. Tajemnice, intrygi i niebezpieczeństwo splatają się w tej opowieści, tworząc wciągający thriller historyczny. Czytelnik jest zaproszony do świata pełnego napięcia i emocji, gdzie każdy krok może mieć ogromne konsekwencje. To historia, która nie pozwoli Ci oderwać się od lektury, aż do ostatniej strony.
Przekonaj się sam o sile tej książki i oddaj się jej magii. Przenieś się w czasy międzywojenne i staniesz się uczestnikiem niezwykłych wydarzeń. „Ofiara Twoim Przeznaczeniem” Ćwirleja Ryszarda zapewni Ci niezapomniane chwile i dreszczyk emocji. Nie przegap tej wspaniałej literackiej podróży!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!