ONYX Boox C65S Classic

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

onyx-boox-c65s-classicCzytnik E-Book ONYX Boox C65S Classic 
Onyx BOOX Classic jest dedykowany osobom w każdym wieku potrzebującym klasycznego czytnika e-booków w atrakcyjnej cenie. Solidne wykonanie i poręczny rozmiar czynią ten model idealnym wyborem dla ludzi w ruchu i dla szukających prostoty. Spełnia wymagania stawiane przez Polskich Klientów m.in spolszczony interfejs, który ułatwia użytkowanie, wspiera międzynarodowy standard e-booków EPUB, który jest sprzedawany przez większość e-księgarń w Polsce, ale także na Świecie. Dzięki aplikacjom Midiapolis Drive i News Reader można szybko i wygodnie otrzymać dostęp do swoich e-booków i plików na dysku internetowym oraz czytać prasę internetową.

TWOJE ULUBIONE WIADOMOŚCI Z INTERNETU NA CZYTNIKU
Dzięki aplikacji Midiapolis News, można śledzić najnowsze wiadomości od wydawców z całego świata. Sport, biznes, rozrywka, moda i nie tylko – teraz Twoje wiadomości znajdziesz w jednym miejscu i przeczytasz ja na wygodnym e-papierze – online i offline.

WSZYSTKIE E-BOOKI POD RĘKĄ, GDZIEKOLWIEK JESTEŚ
Dysk internetowy Midiapolis Drive pozwala na przechowywanie do 2 GB plików za darmo, dzięki czemu Twoje e-książki masz zawsze przy sobie, gdziekolwiek jesteś. Klikasz, pobierasz i czytasz.

PIĘKNY EKRAN Z E-PAPIERU
Ekran w technologii e-papieru nie powoduje zmęczenia oczu przy wielogodzinnym czytaniu oraz umożliwia wygodne użytkowanie w pełnym słońcu. Oryginalny wyświetlacz E Ink® o rozdzielczości 1024×758 pikseli gwarantuje znacznie wyższą jakość wyświetlanego tekstu niż Amazon Kindle 5.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA PRZEPŁYWU TEKSTU DLA PLIKÓW PDF
Wielokolumnowe pliki PDF można wyświetlić w jednej kolumnie ze zwiększoną czcionką. Funkcja reflow inteligentnie “wycina” tekst z każdej kolumny i tworzy jedną, z ciągłym tekstem. Dzięki temu odczyt treści jest wygodniejszy. Owa funkcja nie jest obecna w czytnikach Amazon Kindle.

TYGODNIE DZIAŁANIA NA JEDNYM ŁADOWANIU BATERII
Classic nie potrzebuje energii w trakcie wyświetlania strony tekstu, a jedynie przy odświeżeniu ekranu. W połączeniu z nową generacją procesora Cortex A8 pozwala na rekordową długość działania – do 10 000 odświeżeń ekranu, czyli do 8 tygodni na jednym ładowaniu baterii*.

DO 56 TYSIĘCY KSIĄŻEK W KIESZENI
Classic pozwoli mieć zawsze przy sobie całą bibliotekę ulubionych książek, magazynów i innych publikacji. Duża ilość pamięci wewnętrznej (4 GB) może być dodatkowo powiększona za pomocą karty pamięci do 32 GB.

DOSTOSUJ WYGLĄD TEKSTU I STRONY
Onyx BOOX Classic umożliwia zmianę opcji wyświetlanego tekstu. Możesz ustawić swój preferowany rozmiar czcionki wybierając z ponad 60 stopniowej skali. Powiększaj wygodnie tekst za pomocą przycisków góra i dół. Masz również możliwość zmiany orientacji ekranu. Czytaj w pionie lub poziomie tak jak Ci wygodnie nawet bez okularów.

SZYBKIE POŁĄCZENIE INTERNETOWE Wi-Fi
Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi możesz szybko wysyłać e-booki, artykuły prasowe, e-komiksy oraz inne e-publikacje na internetowy dysk Midiapolis Drive lub pobierać je w celu odczytu.

CHROŃ CZYTNIK Z ETUI HIGAARD
Stylowa i wykonana z najwyższej jakości materiałów okładka doskonale chroni czytnik. Tradycyjny design połączono z solidną konstrukcją i wysoka funkcjonalnością. Etui HIGAARD jest opcjonalne.

CZYTAJ W NOCY Z LAMPKĄ PASSION OF BOOKS™
Oficjalna lampka Passion of Books™ idealnie dopasuje się do etui HIGAARD. Dwa ustawienia oświetlania o niskiej i wysokiej intensywności, uchwyt dostosowany do bezpiecznego użytkowania z e-czytnikami, giętkie ramię umożliwia ustawienie światła pod dowolnym katem. Lampka jest opcjonalna.

WSPARCIE DLA POLSKI
Interfejs jest w pełni w języku polskim, dzięki czemu użytkowanie staje się dużo prostsze dla osób nie znających języka angielskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.