OPIEKUN MEDYCZNY NOWE UMIEJĘTNOŚCI Agnieszka Rychlik Iwona Pawluczuk

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - OPIEKUN MEDYCZNY NOWE UMIEJĘTNOŚCI  Agnieszka Rychlik Iwona Pawluczuk

OPIEKUN MEDYCZNY NOWE UMIEJĘTNOŚCI Agnieszka Rychlik Iwona Pawluczuk
Opiekun medyczny. Nowe umiejętności to niezastąpiona pozycja dla wszystkich słuchaczy i absolwentów kierunku opiekun medyczny, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi zmianami w podstawie programowej tego zawodu. Agnieszka Rychlik i Iwona Pawluczuk, doświadczone pielęgniarki oraz instruktorki praktycznej nauki zawodu, przygotowały tę książkę, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące poszerzenia dotychczasowej wiedzy i umiejętności.
Ta nowa publikacja Wydawnictwa EDICON jest znacznie bardziej kompleksowa niż poprzednia praca Czynności higieniczne, pielęgnacyjne i opiekuńcze. Autorzy dokładnie omawiają zagadnienia, które wykraczają poza standardowe ramy, włączając tematykę prawnych regulacji. Książka nie tylko poszerza wiedzę czytelników, ale również umożliwia zdobycie umiejętności z różnych obszarów działalności opiekuna medycznego.
Jasny i przystępny język, zachowana struktura algorytmów znanego z Czynności higienicznych, pielęgnacyjnych i opiekuńczych oraz profesjonalne zdjęcia wykonane specjalnie na potrzeby tej publikacji w pracowni opiekuna medycznego – to wszystko sprawia, że ta książka ma niezaprzeczalne atuty.
Mocne strony tej książki to przede wszystkim autorki, które posiadają bogate doświadczenie zawodowe, są pielęgniarkami oraz instruktorkami praktycznej nauki zawodu. Dzięki nim czytelnik otrzymuje rzetelne i praktyczne informacje. Również warto zwrócić uwagę na profesjonalne zdjęcia wykonane w pracowni opiekuna medycznego, które są nie tylko estetyczne, ale również stanowią doskonałe materiały dydaktyczne.
Książka zawiera również bibliografię, która wskazuje na źródła informacji oraz pytania kontrolne po każdym rozdziale, które umożliwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. Istotne informacje zostały ujęte w ramki i graficznie wyróżnione z tekstu głównego, co ułatwia czytelnikowi ich odnalezienie. Wszystkie przedstawione zabiegi zostały opisane według jednorodnego schematu, zawierającego cele, materiały, środki, zasady i kolejność wykonywania działań. Taki schemat jest zgodny z wymogami egzaminu zawodowego dla opiekuna medycznego, zapewniając czytelnikowi pełne przygotowanie do egzaminu.
Opiekun medyczny. Nowe umiejętności to bez wątpienia niezastąpiona pozycja dla wszystkich opiekunów medycznych, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje i być na bieżąco z najnowszymi wymaganiami zawodowymi. Nie zwlekaj i sięgnij po tę książkę już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!