Osiemdziesiąt dni żółtych + Osiemdziesiąt dni niebieskich + Osiemdziesiąt dni czerwonych + Osiemdziesiąt dni bursztynowych + Osiemdziesiąt dni białych – Vina Jackson

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Osiemdziesiąt dni żółtych + Osiemdziesiąt dni niebieskich + Osiemdziesiąt dni czerwonych + Osiemdziesiąt dni bursztynowych + Osiemdziesiąt dni białych - Vina Jackson

Osiemdziesiąt dni żółtych + Osiemdziesiąt dni niebieskich + Osiemdziesiąt dni czerwonych + Osiemdziesiąt dni bursztynowych + Osiemdziesiąt dni białych - Osiemdziesiąt dni żółtych + Osiemdziesiąt dni niebieskich + Osiemdziesiąt dni czerwonych + Osiemdziesiąt dni bursztynowych + Osiemdziesiąt dni białych - Vina JacksonKomplet pięciu książek Osiemdziesiąt dni żółtych, Osiemdziesiąt dni niebieskich, Osiemdziesiąt dni czerwonych, Osiemdziesiąt dni bursztynowych, Osiemdziesiąt dni białych.

Osiemdziesiąt dni żółtych
Erotyczna i romantyczna powieść wypełniona seksem, akcją i muzyką klasyczną
– z Top 10 brytyjskich list bestsellerów

Summer, targana namiętnościami skrzypaczka o włosach koloru płomieni, nieszczęśliwa w swoim związku, zamiast w salach koncertowych gra Vivaldiego w metrze. Pewnego dnia jej skrzypce zostają zniszczone. I wtedy Summer otrzymuje propozycję od tajemniczego, bogatego i pociągającego profesora uniwersytetu. Dominik kupi jej nowe skrzypce, pod warunkiem że zagra prywatny koncert… Tylko dla niego…

Tak rozpoczyna się niebezpieczna, pełna zawirowań i nieprzewidzianych zdarzeń podróż obojga do mrocznego kresu siebie poprzez zakazane miejsca i sale koncertowe Londynu i Nowego Jorku.
Czy tak spalająca namiętność może przetrwać?
Czy może to być prawdziwa miłość?

„Jeśli lubisz Pięćdziesiąt twarzy Greya, zakochasz się w Osiemdziesięciu dniach żółtych” – tak reklamował powieść brytyjski wydawca, który kupił prawa do publikacji za kilkaset tysięcy funtów! I tak też się stało.

Książka odniosła piorunujący sukces. Ukazała się drukiem w sierpniu 2012. W 5 tygodni sprzedano 175 000 egzemplarzy. Od początku jest w Top 10 listy bestsellerów „The Bookseller” i Top 10 „The Sunday Times” – na 6. miejscu. Prawa do publikacji kupili wydawcy w 14 krajach.

To pierwsza wspólna powieść dwojga uznanych pisarzy ukrywających się pod pseudonimem Vina Jackson. On – autor dziewięciu powieści, redaktor, wydawca, felietonista i… kolekcjoner i specjalista w dziedzinie erotyki. Ona – autorka publikowana w Anglii, pracuje jako wysokiej klasy finansistka w londyńskim City i także jest znaną postacią na londyńskiej scenie sado-maso.
Nic więc dziwnego, że powieść jest nie tylko znakomicie napisana – naprzemienne z punktu widzenia bohatera i bohaterki -ale i ze znajomością tematu.

Osiemdziesiąt dni żółtych, tom 1. serii, to opowieść o burzliwym i bardzo bujnym erotycznie związku, o pożądaniu i o ciemnej stronie miłości. A pikanterii i wdzięku dodaje wszechobecna muzyka…

Bardziej pikantny i wysublimowany odcień Pięćdziesięciu twarzy Greya – tak „Publishers Weekly” nazwał Osiemdziesiąt dni żółtych– książkę, która odniosła piorunujący sukces jesienią 2012.

Bój o nią stoczyły największe światowe wydawnictwa w 14 krajach! Brytyjski wydawca kupił prawa do publikacji za kilkaset tysięcy funtów! W ciągu 5 tygodni sprzedano 175 000 egzemplarzy! Od początku jest w Top 10 listy bestsellerów „The Bookseller” i Top 10 „The Sunday Times” – na 6. miejscu!

Seria Osiemdziesiąt dni to wspólne dzieło dwojga uznanych pisarzy ukrywających się pod pseudonimem Vina Jackson. On – autor dziewięciu powieści, redaktor, wydawca, felietonista i… kolekcjoner i specjalista w dziedzinie erotyki. Ona – autorka również publikowana w Anglii, pracuje jako wysokiej klasy finansistka w londyńskim City i także jest znaną postacią na londyńskiej scenie sado-maso.

Nic więc dziwnego, że ich powieści są nie tylko znakomicie napisane, ale i ze znajomością tematu. „Plan był taki, żeby napisać mocny romans erotyczny z wiarygodnymi bohaterami, trzymający w napięciu do końca, mamy nadzieję, że dobrze napisany i zapewniający ekscytującą rozrywkę.”

Seria Osiemdziesiąt dni mówi – na przemian z perspektywy bohaterki i bohatera -o burzliwym i bardzo bujnym erotycznie związku, o pożądaniu i o ciemnej stronie miłości. A pikanterii i wdzięku dodaje wszechobecna muzyka…

Osiemdziesiąt dni niebieskich
“Wypełniona akcją i muzyką klasyczną seria Osiemdziesiąt Dni to jedyne obok Pięćdziesięciu twarzy Greya powieści erotyczne, które tak długo utrzymują się na brytyjskich listach bestsellerów 

Summer nie wytrzymała niebezpiecznego związku z Dominikiem. Uciekła z Londynu. Teraz pod czujnym okiem atrakcyjnego dyrygenta nowojorskiej orkiestry rozkwita – tak jak i jej muzyczna kariera. Lecz nowe miasto i nowy sukces niosą nowe pokusy i wkrótce Summer zostaje znów zwabiona w niebezpieczny świat intryg i pożądania, gdzie przeszłość wystawia jej rachunek…

Dominik – dowiedziawszy się o grożącym Summer niebezpieczeństwie – wsiada w pierwszy samolot do Nowego Jorku. Nie może żyć bez pięknej skrzypaczki. Ale ich próba wspólnego życia okaże się jeszcze bardziej dramatyczna niż rozłąka…

Seria Osiemdziesiąt Dni to wspólne dzieło dwojga uznanych pisarzy ukrywających się pod pseudonimem Vina Jackson. On – autor dziewięciu powieści, redaktor, wydawca, felietonista i… kolekcjoner i specjalista w dziedzinie erotyki. Ona –autorka również publikowana w Anglii, pracuje jako wysokiej klasy finansistka w londyńskim City i także jest znaną postacią na londyńskiej scenie sado-maso.

Nic więc dziwnego, że ich powieści są nie tylko znakomicie napisane, ale i ze znajomością tematu. Seria Osiemdziesiąt Dni mówi – na przemian z perspektywy bohaterki i bohatera – o burzliwym i bardzo bujnym erotycznie związku, o pożądaniu i o ciemnej stronie miłości. A pikanterii i wdzięku dodaje wszechobecna muzyka…”

Osiemdziesiąt dni czerwonych
Tom 3. bestsellerowej serii Osiemdziesiąt Dni – najpopularniejszej brytyjskiej serii
Osiemdziesiąt Dni Czerwonych – tak jak poprzednie tomy – debiutuje w Top 10 listy bestsellerów „The
Book seller” w listopadzie!

Summer, teraz już skrzypaczka światowej sławy, wraca do Londynu – miasta, gdzie dla niej wszystko się zaczęło. Wolna i niezależna rzuca się w serię gorących romansów i chwyta ekscytujące nowe możliwości, spełniając swoje marzenia.

Gdy jej bezcenne skrzypce zostają skradzione, los znów stawia na jej drodze bogatego, charyzmatycznego profesora. Żadne z nich nie może oprzeć się uczuciu, jakie ich wciąż łączy. Lecz przeszłość pozostawiła blizny i oboje dobrze rozumieją, że miłość i pożądanie nie zawsze idą w parze. Jeśli Summer będzie igrać z ogniem, spłonie. Lecz są pokusy, którym nie można nie ulec…

Czy Summer i Dominik przezwyciężą to, co ich dzieli? Czy Summer wybierze głos rozsądku czy serca?

Seria Osiemdziesiąt Dni to wspólne dzieło dwojga uznanych pisarzy ukrywających się pod pseudonimem Vina Jackson. On – autor dziewięciu powieści, redaktor, wydawca, felietonista i… kolekcjoner i specjalista w dziedzinie erotyki. Ona – autorka również publikowana w Anglii, pracuje jako wysokiej klasy finansistka w londyńskim City i także jest znaną postacią na londyńskiej scenie sado-maso.

Osiemdziesiąt dni bursztynowych
W Petersburgu Luba tańczyła w balecie. Lecz nie znalazła szczęścia na scenie, a mężczyźni, których spotykała,
nie byli książętami z bajki.
W Ameryce zakochała się – w niewłaściwym mężczyźnie. Przystojny, lecz niebezpieczny dealer rzadkich
bursztynów znikał na całe miesiące. I oczekiwał, że Luba zjawi się na każde jego wezwanie. Luba nie potrafiła mu się oprzeć. Aż odkryła jego szokujący sekret i zakończyła ich namiętny, burzliwy związek.
Luba wyjeżdża z Nowego Jorku. Rozpoczyna podróż w poszukiwaniu samej siebie. Jej zmysłowy taniec zachwyca najbogatszych i najpotężniejszych – od elitarnych klubów Nowego Orleanu po londyńską rezydencję tajemniczego rockmana. Czy nowe życie przyniesie jej szczęście, czy już zawsze będzie pragnąć jedynego mężczyzny, jakiego pragnąć nie powinna?

Seria Osiemdziesiąt Dni mówi o burzliwych i bardzo namiętnych związkach, o pożądaniu i o ciemnej stronie miłości. Pikanterii i wdzięku dodaje pierwszym trzem powieściom wszechobecna muzyka, a tej powieści – taniec…

Osiemdziesiąt dni białych
„Zawsze marzyłam, że pewnego dnia zakocham się. Że dowiem się, jak to jest kochać bezwarunkowo. Na dobre czy na złe…”

Już podczas studiów Brighton Lily wiedziała, że w jej życiu czegoś brak. Że jest jakaś ścieżka, którą jeszcze nie poszła, jakieś skryte pragnienie, którego sobie jeszcze nie uświadomiła. Miłość do muzyki nie przynosi jej już ukojenia, w Lily narasta chęć buntu. Marzy, by zerwać krępujące więzy swojego poukładanego życia i odkryć, czego naprawę pragnie.

Kiedy przenosi się do Londynu, jej przyjaciółka – uwodzicielska i zuchwała Liana – odkrywa przed nią ekscytujący świat namiętności i przygody. Lily spotyka Leonarda, mężczyznę, który od pierwszej chwili pociąga ją jak magnes, Dagura, boskiego perkusistę z kultowego rockowego zespołu, i rozchwytywanego fotografa Graysona oraz jego tajemniczą partnerkę.

Wreszcie żyje pełnią życia i pełną piersią chłonie nowe podniecające doznania. Lecz wie, że to, czego szuka, jest wciąż przed nią. Czy zdoła wreszcie przyznać przed samą sobą, jaka jest naprawdę? I czy zrozumie, że to, za czym tak tęskni, było przez cały czas na wyciągnięcie ręki?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. kochana

    No nie wiem czy mąż mi to kupi 🙂 a bardzo bym chciała!

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!