Ostatnia podróż Winterberga Rudis Jaroslav

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ostatnia podróż Winterberga Rudis Jaroslav

Ostatnia podróż Winterberga Rudis Jaroslav
Zapraszam do odkrycia fascynującej podróży wraz z bohaterami książki „Ostatnia podróż Winterberga” autorstwa Rudisa Jaroslava. Przenieś się w czasie i przestrzeni, poczuj dreszczyk emocji towarzyszący ich niezwykłemu odkrywaniu współczesnej Europy oraz dawnej wielonarodowej monarchii.
Jan Kraus, był uciekinierem z Czechosłowacji, który znalazł się w niemieckim więzieniu. Spotyka 99-letniego Wenzela Winterberga, nieodłącznie trzymającego przy sobie czerwony bedeker – symbol starego, uporządkowanego świata sprzed wielkiej katastrofy. Rozpoczyna się niezwykła przygoda, która zabierze nas w podróż pociągiem przez nieznane zakątki Europy, jednocześnie odkrywając tajemnice dawnej monarchii.
Wspólnie badają ślady wielkiej miłości Winterberga – Żydówki o imieniu Lenka, która była pierwszą kobietą na Księżycu. Przewodnikiem w tej podróży staje się czerwony bedeker, pełen sekretów i niesamowitych historii. Czy uda się im odszukać ślad po zaginionej miłości i poznać historię niezwykłej bohaterki?

„Ostatnia podróż Winterberga” to powieść, która wciąga i porusza, pełna napięcia i tajemnic. Pozwól, aby ta pasjonująca historia ożyła przed Twoimi oczami i zanurz się w niezwykłym świecie Rudisa Jaroslava. Przekonaj się sam, jak wiele może odkryć podróż w czasie i przestrzeni, kiedy połączysz przeszłość z teraźniejszością. Nie zwlekaj, sięgnij po tę inspirującą książkę już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!