You are currently viewing Otwórz oczy Rafał Gębura

Otwórz oczy Rafał Gębura

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Otwórz oczy Rafał Gębura

Otwórz oczy Rafał Gębura

Winda. Zjeżdżamy. 7 metrów pod ziemię. Po co?

„Najgorsza matka świata” – z tego rozdziału dowiesz się, jak poważną i niebezpieczną chorobą jest depresja poporodowa. W „I kto tu jest świnią?” rzeźnik odkryje przed Tobą prawdziwe oblicze mięsnego przemysłu. „Niebezpieczni w sieci” będzie opowieścią człowieka, który ściganiem cyberprzestępców zajmuje się zawodowo; o tym, w jaki sposób poruszać się po Internecie, by nie dać nabić się w butelkę. „Udawany org@zm za dolara”… może nie zmieścić się w Twojej głowie. Podobnie jak wszystkie 20 historii. Prawdziwych historii.

Książka ta nie powstała, by szokować czy prowokować. Powstała po to, by pobudzić do refleksji, dyskusji; by uwrażliwić. A także – tam, gdzie trzeba – wsadzić kij w mrowisko. Świat nie jest czarno-biały – więc, drogi Czytelniku, OTWÓRZ OCZY na różne odcienie szarości.

Winda. Zjeżdżamy. 7 metrów pod ziemię. Jesteś gotowy?

Książka w wersji elektronicznej dostępna w formatach .epub i .mobi.

DLACZEGO WARTO?

Bo w tej książce znajdziesz historie zamiatane pod dywan, tematy tabu, a także odpowiedzi na pytania, których bałeś się, drogi Czytelniku, zadać. Czy wiesz, co dzieje się z psychiką rzeźników, co przeżywają ludzie chorzy na autyzm albo jak osoby niepełnosprawne zaspokajają swoje seksualne potrzeby? A to dopiero początek…
Bo ta książka sprawi, że zobaczysz świat nie z jednej, nie z dwóch, ale z wielu – niekiedy podobnych, niekiedy skrajnie rozbieżnych, a niekiedy nawet przerażających – perspektyw. Tylko czy znajdziesz w sobie odwagę, by OTWORZYĆ OCZY?
Bo ta książka to kawał rzetelnej dziennikarskiej roboty – chociaż jego bohaterami są zwykli ludzie i ich codzienne życie, to opowieści wbijają w fotel.
Bo lektura tej książki uchroni Twoje konto – nareszcie dowiesz się, jak solidnie zabezpieczyć się przed kradzieżą haseł. Jak to możliwe? No cóż, zdradzi Ci to specjalista od takich kradzieży.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!