Pageboy Autobiografia Page Elliot

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pageboy Autobiografia Page Elliot

Pageboy Autobiografia Page Elliot
„Pageboy Autobiografia Page Elliot” to niezwykle oczekiwana książka, która skradnie serca czytelników. Autor, nominowany do Oscara Elliot Page, przedstawia w niej nie tylko intymne historie, ale również swoje walki z wizerunkiem ciała oraz konfliktami rodzinnymi. Jednak to nie wszystko – książka stanowi również afirmację siły, jaką płynie z bycia widzianym.
W swoim pełnym sugestii i lirycznym debiucie, Page uchwycił uniwersalne ludzkie doświadczenie poszukiwania siebie i swojego miejsca w trudnym świecie. Przez tę szczególną powieść, czytelnicy będą mieli możliwość zapoznania się z niezwykłą podróżą Elliota Page’a ku akceptacji samego siebie jako osoby queer i trans. Autor dzieli się swoimi pragnieniami i marzeniami oraz pokazuje, jak ważne jest odnalezienie swojego „ja” bez balastu niechęci do siebie samego.
Page opowiada również o swoim ogromnym sukcesie jako aktora i presji, która go przytłaczała na planie filmowym i poza nim. Choć kariera była dla niego ucieczką od rzeczywistości, stała się ona również koszmarem. Autor mierzył się z krytyką oraz nadużyciami ze strony wpływowych postaci Hollywood. Jednak, pomimo trudności, w końcu nadszedł moment, w którym Elliot postanowił podzielić się swoją historią.
„Pageboy Autobiografia Page Elliot” to przełomowy i inspirujący pamiętnik, w którym nominowany do Oscara aktor dzieli się swoją historią miłości, rodziny i sławy. Przez siłę, radość oraz przekonanie, odkrywa on swoją prawdziwą tożsamość. Ta książka jest jak kompas, który pomoże czytelnikom wytyczyć własną drogę ku akceptacji siebie oraz spełnieniu.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!