You are currently viewing Pakiet Plotkara Tom 1-2 Von Ziegesar Cecily

Pakiet Plotkara Tom 1-2 Von Ziegesar Cecily

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pakiet Plotkara Tom 1-2 Von Ziegesar Cecily

Pakiet Plotkara Tom 1-2 Von Ziegesar Cecily
Plotkara to seria dwóch bestsellerowych tomów, która zainspirowała kultowy serial telewizyjny.
Zapraszam was do wielkiego świata luksusu i bogactwa na eleganckim Upper East Side w Manhattanie – jest to dokładnie takie życie, marzenie większości nastolatków.
Tajemnicza Plotkara relacjonuje w sieci życie grupy nastolatków z najbardziej zamożnej części Nowego Jorku:
„Witajcie na elitarnym Manhattanie, gdzie ja i moi przyjaciele mieszkamy, uczymy się, bawimy i czasem nawet śpimy razem. To miejsce obfituje w luksus, najlepsze prywatne szkoły, ogromne apartamenty na piątej alei, limuzyny, nieograniczony dostęp do pieniędzy, alkoholu i wszystkiego, czego pragniemy. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, co robimy, wystarczy wejść na plotkara.net.”
Kim jest ta tajemnicza Plotkara? Jedną z nas.
Pierwszy tom serii
„S powróciła ze szkoły z internatem. Jeśli nie będziemy czujne, to z łatwością uwiedzie naszych nauczycieli, założy sukienkę, w której sami byśmy się nie zmieścili, zje ostatnią oliwkę, spędzi noc w łóżku naszych rodziców, rozleje campari na dywanach, wywróci nasze chłopaków do góry nogami, zniszczy nasze życie i wściśnie nas. Ale będę na nią czujna, za nas wszystkie. Przed nami zapowiada się szalony rok pełen zamieszania. Już to czuję. Całuski od Plotkary.”
Drugi tom serii
„Nadszedł czas składania podań na studia. To również czas na przemyślenie o wszystkich źle zdanym testach i kopnięcie siebie samej w tyłek za lenistwo i głupotę. Ale ja się nie poddam. Mam dla was przepis na radzenie sobie ze stresem w ostatniej klasie liceum: wystarczy dodać przystojnego chłopaka, nową parę cudownych skórzanych kozaczków, całonocną imprezę i kilka drinków. Widzicie? Nie ma powodu, by się martwić.”
Czy B jest naprawdę gotowa na kolejny krok? O tym opowiada od końca wakacji, kiedy razem z N powrócili do miasta. Spędzają cały czas razem. Jednak, gdy pojawia się S, N zaczyna zainteresować się nią, więc B postanawia go ukarać i każe mu czekać. Teraz jednak S ma D, a N obiecał, że będzie wierny B. Czas będzie pokazać… Będę trzymać rękę na pulsie. Wiem, że mnie uwielbiacie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!