Paleo dieta. Zrzuć kilogramy zbuduj formę pokonaj choroby 208x300 - Paleo dieta. Zrzuć kilogramy, zbuduj formę, pokonaj choroby - Robb WolfChcesz zrzucić nadmiar tłuszczu? Wyglądać młodziej? Czuć się świetnie? A przy tym uniknąć raka, cukrzycy, schorzeń serca, choroby Parkinsona i Alzheimera? 
Rozwiązanie paleo odsłania historię pierwotnych nawyków żywieniowych człowieka, łącząc wiedzę antropologiczną o naszej przeszłości (gdy byliśmy myśliwymi zbieraczami) z najświeższymi, przełomowymi odkryciami z dziedziny genetyki, biochemii, immunologii i badań nad długością życia.
Robb Wolf – badacz biochemik, który zamienił swój fartuch laboratoryjny na gwizdek i stoper, by zostać jednym z najbardziej wziętych trenerów siłowych i kondycyjnych na świecie – uczy, jak proste odżywianie, ćwiczenia i kilka zmian w trybie życia mogą radykalnie poprawić nasz wygląd i zdrowie oraz przedłużyć życie.

Dzięki rozwiązaniu paleo odkryjesz:
– Które pokarmy mogą poprawić wygląd i samopoczucie.
– Przyczyny współczesnych częstych zachorowań na raka i cukrzycę oraz dużej zapadalności na choroby neurodegeneracyjne, takie jak choroba Parkinsona czy Alzheimera.
– Jak zrzucić niechciane kilogramy, a jednocześnie wyglądać i czuć się młodziej.
– Jak poprawić swoje sportowe osiągi, niezależnie od tego, czy uprawiasz surfing, czy wędrujesz po górach.
– Łatwy do wdrożenia 30-dniowy plan posiłków z niezbyt pracochłonnymi przepisami na smaczne dania.
– Programy ćwiczeń dla początkujących oraz dla średnio zaawansowanych ze szczegółowymi zdjęciami i wskazówkami.

One thought on “Paleo dieta. Zrzuć kilogramy, zbuduj formę, pokonaj choroby – Robb Wolf

  1. 0oi

    Mam książkę w domu, przeczytałam, ale jakoś mnie te metody nie przekonują. Może czegoś nie zrozumiałam? Nie wiem, ale chyba będę szukać dalej dobrej dla siebie diety.

Leave a Reply