Pamiętniki wampirów. Księga 10. Bez maski 188x300 - Pamiętniki wampirów. Księga 10. Bez maski - L.J. SmithKultowe powieści zekranizowane jako kultowy serial telewizyjny
i sprzedane w Polsce w 350 000 egzemplarzy!

Elena, Stefano i Damon stawili czoło nowemu niebezpieczeństwu. Pokonali je i wreszcie liczą na spokojne życie. Jakże się mylą…
Stefano: odszedł, lecz przedtem nakazał Elenie, by przestała go opłakiwać. Powiedział, że będzie cieszył się jej szczęściem… jej i Damona.
Elena: przepełnia ją smutek i radość. Pragnie szczęścia z Damonem, ale nie przeczuwa, że wróg wystawi ich uczucie na jeszcze jedną próbę.
Damon: kocha Elenę i po raz pierwszy w życiu ma nadzieję. Tylko czy nie złudną? Znów jest o krok od utraty wszystkiego, co kocha.
Nadchodzi czas, gdy prawda zostanie wreszcie wyjawiona. Czy okryje Elenę, Stefano i Damona wiecznym mrokiem, czy skąpie ich w blasku wschodzącego słońca?

L. J. Smith to obok Stephenie Meyer najpopularniejsza na świecie autorka bestsellerowych serii dla młodzieży.
Pamiętniki wampirów sprzedano w ponad 8 000 000 egzemplarzy w ponad 40 krajach. Od 2008 roku królują na listach bestsellerów całego świata, który ogląda serial telewizyjny zrealizowany na podstawie powieści. Na każdą nową powieść i na nowy sezon serialu czekają tysiące fanów.

Leave a Reply