PAN BRUMM JEŹDZI KONNO

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - PAN BRUMM JEŹDZI KONNO

PAN BRUMM JEŹDZI KONNO
TATU I PATU W PRZEDSZKOLU to niezwykła i pełna emocji książka, która zabierze Ciebie i Twoje dziecko w fascynującą podróż do przedszkola. Pan Brumm i jego przyjaciele przeżyją niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w ich pamięci.
Przygoda rozpoczyna się, gdy grupa postanawia wybrać się na stadninę Kopytkowo, aby skorzystać z uroków jazdy na kucykach. Borsuk, utytułowany jeździec i posiadacz odznaki Wielkiego Końskiego Jabłka, pełni rolę przewodnika i prowadzi wszystkich po wyznaczonej trasie.
Jednakże, Chrupek – muł, na którym podróżują Pan Brumm i Kaszalot – ma zupełnie inne plany. W trakcie wycieczki niespodziewanie natrafiają na jeżyny, które stwarzają im trudności. Jak się z nich wydostać? To pytanie zadaje sobie Kaszalot, ale Pan Brumm nie poddaje się tak łatwo. Ma on genialny pomysł, jak poradzić sobie z tą trudną sytuacją.
Komenduje Chrupkowi: „HOP, HOP, HOP, WEŹ SIĘ RUSZ… WYSKOCZ Z CIERNI, ALE JUŻ!” i rozpoczyna się prawdziwa przygoda. Jednak to dopiero początek, ponieważ Chrupek nagle wyczuwa zapach pola kukurydzy po drugiej stronie rzeki. Co się stanie dalej? Czy Pan Brumm i jego przyjaciele zdecydują się przekroczyć rzekę i odkryć tajemnice tego pola?
Ta pełna zwrotów akcji historia wciągnie zarówno dzieci, jak i dorosłych. TATU I PATU W PRZEDSZKOLU to książka, która nie tylko dostarczy niezapomnianych chwil rozrywki, ale również wpłynie na rozwój wyobraźni i kreatywności Twojego dziecka.
Nie zwlekaj! Przekonaj się sam i przystąp do czytania tej wyjątkowej książki już teraz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!