Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej Marcin Ambroziak

Piekno bez tajemnic 200x300 - Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej Marcin AmbroziakPiękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej Marcin Ambroziak

Recepta na wieczną młodość od wieków stanowiła przedmiot poszukiwań. Ludzkość już dawno przekonała się, że przed starością nie da się uciec. Dzięki ogromnemu postępowi w różnych dziedzinach nauki odkryto, że mimo wszystko, wiek można w dużym stopniu oszukać.

W większości przypadków wystarczy umiejętne dobieranie i stosowanie różnego rodzaju preparatów i zabiegów, jakich całe mnóstwo oferuje nam medycyna estetyczna. Problemem może być jedynie to, że wokół tego działu narosło całe mnóstwo mitów i kontrowersji. Jak zatem odnaleźć się w tym gąszczu wątpliwości? Szukając odpowiedzi u najlepszych, a w tym wypadku jest nim doktor Marcin Ambroziak.

“Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej” to jedyna w swoim rodzaju publikacja udzielająca wyczerpujących odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Znajdziemy w niej między innymi przegląd najważniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej wraz z realną oceną ich skuteczności.

W książce wskazane zostały przedziały wiekowe, dla których dedykowane są konkretne metody odmładzania oraz najważniejsze fakty na ich temat. Przewodnik ten obala także najpopularniejsze mity związane z medycyną estetyczną.

Pozycja ta przedstawia nie tylko metody likwidacji oznak starzenia, ale też jak postępować, aby pojawiły się one jak najpóźniej. Nauczymy się z niej co robić, aby wyglądać dobrze w każdym wieku oraz jak skorygować ewentualne mankamenty urody. Ponadto, co ważne, w książce zostało wprowadzone rozróżnienie na panie i panów, dzięki czemu absolutnie każdy, bez względu na płeć czy wiek, będzie mógł czerpać z niej naprawdę ogromne korzyści.

Autorem “Piękna bez tajemnic” jest Marcin Ambroziak, pracownik Kliniki Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz jeden z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anty-Aging. Ten światowej sławy ekspert specjalizuje się w dermatologii estetycznej, leczeniu chorób włosów, trądziku, łuszczycy, a także dermatochirurgii. Dzięki temu wszystkie przekazywane przez niego informacje są rzetelne i, co najważniejsze, poparte własnym, wieloletnim doświadczeniem.

Leave a Reply