You are currently viewing Pierwsza pomoc w górach

Pierwsza pomoc w górach

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pierwsza pomoc w górach

Pierwsza pomoc w górach
Zagrożenia w górach – pierwsza pomoc, która może uratować życie
Obrażenia ciała, porażenie piorunem, hipotermia, lawina… to tylko niektóre z realnych zagrożeń, które czyhają na nas, gdy wyruszamy na górską wyprawę. Nawet najskrupulatniejsze przygotowanie do podróży nie jest w stanie zagwarantować naszego bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Często musimy polegać przede wszystkim na własnych siłach i umiejętnościach, nim na miejsce dotrą ratownicy.
Dlatego powstał ten niezwykły poradnik, stworzony przez doświadczonych medyków, którzy każdego dnia ryzykują swoje życie, by pomagać innym w górach. To niezastąpione źródło wiedzy przeznaczone jest dla turystów, narciarzy, wspinaczy i wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku w górach. Dzięki niemu będziesz mógł nie tylko ocenić ryzyko związane z zagrożeniami, ale także nauczyć się jak samodzielnie działać i współpracować z ratownikami w trudnych sytuacjach.
„Teraz od Ciebie, drogi Czytelniku, zależy, czy będziesz posiadał niezbędną wiedzę i umiejętności, by rozpocząć łańcuch ratunkowy w najtrudniejszych chwilach i w skomplikowanych warunkach terenowych. Ta książka została stworzona z troską o Ciebie oraz tych, których nasi Koledzy ratowali i będą ratować w przyszłości. Dzięki praktycznym informacjom i zaleceniom zawartym w niej, poznasz zasady pierwszej pomocy i będziesz gotów pomagać innym w krytycznych sytuacjach.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!