Pierwszy galop Yakari Tom 16 Job Derib

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pierwszy galop Yakari Tom 16 Job Derib

Pierwszy galop Yakari Tom 16 Job Derib
Szesnasty tom mądrej opowieści dla dzieci o znającym język zwierząt małym Indianinie i jego dzielnym koniku to wyjątkowe dzieło, które zadziwia swoją autentycznością i prawdziwością. Pełne energii i fascynujące przygody Yakariego są niezrównane w świecie literatury dziecięcej.
Na czym polega prawdziwa przyjaźń? Czy na zmuszaniu drugiej osoby do robienia tego, na co sami mamy ochotę? Yakari, wybitny i uproszczony chłopiec, przechodzi niezwykłą przemianę pod kierunkiem mądrego Indianina i swojego ducha opiekuńczego, aby odnaleźć odpowiedź na to pytanie i nauczyć się, jak należy traktować przyjaciół!
Seria Yakari została stworzona przez dwóch szwajcarskich geniuszy – scenarzystę Joba (André Jobina) oraz rysownika Deriba (Claude de Ribaupierre). Za wybitne tomy 6. i 31. „Yakariego” (w latach 1982 i 2006) zdobyli oni prestiżowe nagrody Festiwalu Komiksowego w Angoulême, potwierdzając tym samym popularność i wartość tej serii.
Z ponad czterdziestoma albumami, seria Yakari jest rzadkim i wyłącznym nurtem wśród literatury dziecięcej. Jej silna narracja i dająca przewagę treść wciąż przyciągają młodszych i starszych czytelników, oferując im nieograniczone możliwości odkrywania fascynującego świata Yakariego.
Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zanurzyć się w tej konkurencyjnej serii, szesnasty tom stanowi ostatnią szansę na doświadczenie lepszej zabawy i łatwego w zastosowaniu przewodnika po przygodach Yakariego. To niezrównany i bogaty komiks, który zapewni niezapomniane chwile dzieciństwa i pozwoli odnaleźć niezwykłą moc przyjaźni.
Nie zwlekaj dłużej! Skorzystaj z tej gigantycznej okazji i sięgnij po nietypowy tom Yakariego, który dostarczy Ci nie tylko rozrywki, ale także cennych lekcji życiowych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!