Pierzasty wąż Świat we krwi Tom 1 Gołkowski Michał

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pierzasty wąż Świat we krwi Tom 1 Gołkowski Michał

Pierzasty wąż Świat we krwi Tom 1 Gołkowski Michał
Zapraszam Cię do odkrycia niesamowitej przygody, jaka czeka na Ciebie w pierwszym tomie serii „Pierzasty wąż Świat we krwi” autorstwa Michała Gołkowskiego. Przenieś się w czasie do epoki konkwistadorów i odkryj Nowy Świat razem z nimi.
Wiodącym bohaterem naszej historii jest tajemniczy Zahred, człowiek odziany na czarno, którego przeszłość jest owiana tajemnicą. Wyposażony w wytatuowane ręce, Zahred kroczy na czele swojej kompanii przez nieznane tereny, gotowy stawić czoło półdzikim plemionom, które zamieszkują te ziemie.
Wokół rozbrzmiewa rytm dudniących bębnów, a opary dymu unoszą się z Kamiennego Zwierciadła. Wszystko to odbywa się w pierwszych promieniach wschodzącego słońca, tworząc wyjątkową atmosferę. To właśnie tutaj rodzi się Pierzasty Wąż – potężna moc, która pochłonie świat.
Przygotuj się na wciągającą podróż przez nieznane lądy, pełne niebezpieczeństw i tajemnic. Od samego początku będziesz trzymany w napięciu, nie będąc w stanie oderwać się od stronic tej fascynującej powieści.
„Pierzasty wąż Świat we krwi Tom 1” to lektura, która zachwyci zarówno miłośników historii, jak i fanów literatury fantasy. Przygotuj się na niezapomniane emocje, które towarzyszą odkrywaniu nowych światów i tajemniczych bohaterów. Nie zwlekaj i zanurz się w tej niesamowitej opowieści już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!