Pim i Po Paweł Mildner

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pim i Po Paweł Mildner

Pim i Po Paweł Mildner
„Pim i Po” to fascynująca książka, która przenosi nas do tajemniczej krainy Tung-La, gdzie czekają nas niesamowite matematyczne przygody. Przeżyj te przygody razem z Pim i jej pieskiem Po! To niezwykły zeszyt edukacyjny z naklejkami i zadaniami, który sprawi, że czterolatki pokochają zabawę z liczbami i geometrią.
W tej książce będziesz miał okazję liczyć nogi Wielonożnej Fikki, pomóc podróżnikom dotrzeć na tajemniczą wyspę, rozstrzygnąć kłótnię glaptaków o jajka, zobaczyć, który wąż jest najdłuższy, przejść przez labirynt i zbudować swoją własną piramidę z kwadratów!
Ten zbiór ciekawych i zabawnych zadań z naklejkami wprowadzi maluchy w podstawowe pojęcia matematyczne, takie jak liczby od 1 do 10 oraz figury geometryczne. Dzięki temu dzieci będą mogły lepiej rozumieć relacje w przestrzeni, odkrywać różnice i podobieństwa, a także doskonalić swoje logiczne myślenie i koncentrację.
Seria „Mądrale” to genialne zeszyty edukacyjne dla przedszkolaków, które zapewnią mnóstwo urozmaiconych zadań, zestaw naklejek i świetną zabawę. Dla trzylatków mamy przygotowane ćwiczenia rysunkowe „W królestwie Bazgraju”, ćwiczenia matematyczne „Biedronka Pi” oraz ćwiczenia przyrodnicze „Spacer”. Czterolatkom polecamy także ćwiczenia przyrodnicze „Kajak” oraz ćwiczenia rysunkowe „Smocza historia”. Na pięciolatki czeka rozgrywający się w pikselowym świecie zeszyt „Pikselowy świat”, a także zeszyty „Działka” i „Królewicz w mieście”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!