Pisać skutecznie. Strategie dla każdego autora – Ewa Wilcz-Grzędzińska, Tomasz Wróblewski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pisać skutecznie. Strategie dla każdego autora - Ewa Wilcz-Grzędzińska, Tomasz Wróblewski

Pisać skutecznie. Strategie dla każdego autora 181x300 - Pisać skutecznie. Strategie dla każdego autora - Ewa Wilcz-Grzędzińska, Tomasz WróblewskiPisać skutecznie to pierwsza na polskim rynku książka demonstrująca krok po kroku, jak należy konstruować teksty autorskie. Teoria klarownego i dla wszystkich przystępnego pisania, bogato przeplatana przykładami i wskazówkami najlepszych dziennikarzy w Polsce.
Pisanie do szerokiej grupy odbiorców, konstruowanie poważnych form nie wymaga tylko talentu. Techniki pisania i myślenia o artykułach można się nauczyć. Można poznać arkana redagowania i przygotowywania skomplikowanych form do druku. Większość obecnych na rynku książek o pisaniu ogranicza się do redagowania bardzo prostych form: CV, podania, list motywacyjnego. Pisać skutecznie to doskonały poradnik zarówno dla studentów, jak i dla każdego, kto ma ambicje sprzedawania swoich tekstów, czy choćby lepszego docierania ze swoją wiedzą.

Na książkę złożyło się blisko dwadzieścia lat doświadczenia dziennikarskiego autorów, które zdobywali jako redaktorzy i twórcy takich pism, jak “Newsweek” czy polskie wydanie “Forbesa” oraz w popularnych tytułach, jak “Super Express” czy prawno-biznesowych, jak “Dziennik Gazeta Prawna”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!