Plastyka 1 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoła ponadpodstawowa Anita Przybyszewska-Pietrasiak

CENA KSIAZKI 300x150 - Plastyka 1 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoła ponadpodstawowa	Anita Przybyszewska-Pietrasiak

Plastyka 1 Karty pracy ucznia Zakres podstawowy Szkoła ponadpodstawowa Anita Przybyszewska-Pietrasiak

Aby wiedza teoretyczna utrwaliła się w głowie ucznia, konieczna jest praktyka. Przedmioty artystyczne nie są tutaj wyjątkiem, szczególnie jeśli mowa o zrozumieniu podstawowych aspektów sztuki oraz jej roli w codziennym życiu. Takie ćwiczenia umożliwia praca z zadaniami z książki „Plastyka 1. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa”.

Pozycja „Plastyka 1. Karty pracy” przeznaczona jest dla uczniów pierwszej klasy liceum oraz technikum. Karty stanowią uzupełnienie pozycji „Plastyka 1. Podręcznik”. Tematy omawiane w książkach dzielą się na 5 rozdziałów: kontakt z dziełem sztuki, konteksty dzieł sztuki, sztuka lokalnego środowiska, instytucje zajmujące się upowszechnianiem kultury i sztuki oraz współczesne awangardy artystyczne. Praca z nimi umożliwia zrozumienie roli kultury w historii oraz procesu rozwoju sztuki.

Karty pracy są bardzo wygodne w użyciu – wszystkie zadania mają specjalnie wyznaczone miejsca do ich wykonania, a każdą kartkę można wyrwać w celu oddania nauczycielowi. Dzięki gotowym dziurkom może ona od razu po oddaniu trafić do skoroszytu.

„Plastyka 1. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa” zostały przygotowane dla Wydawnictwa Pedagogicznego Operon przez Anitę Przybyszewską-Pietrasiak, która pełni funkcję doradcy metodycznego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruńskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!