You are currently viewing Pocałunek cienia Akademia wampirów Tom 3 Mead Richelle

Pocałunek cienia Akademia wampirów Tom 3 Mead Richelle

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pocałunek cienia Akademia wampirów Tom 3 Mead Richelle

Pocałunek cienia Akademia wampirów Tom 3 Mead Richelle
Zakazana namiętność, śmiertelne zagrożenie i najtrudniejsze decyzje – to wszystko czeka na Ciebie w trzecim tomie serii „Akademia wampirów” autorstwa Richelle Mead.
Rose Hathaway zbliża się do końca swojej edukacji w prestiżowej Akademii Świętego Władimira, ale nie ma czasu na spokojne kończenie nauki. Po tragicznym starciu ze strzygami, w którym straciła ukochanego przyjaciela Masona, Rose zmaga się z mrocznymi myślami i przerażającymi wizjami. A do tego dochodzi jeszcze jedna tajemnica – zakazana miłość do swojego instruktora, Dymitra.
Rose wie, że musi trzymać się z dala od innych strażników, gdyż jej lojalność zawsze należy do Lissy, ostatniej księżniczki rodu Dragomirów i jej przyjaciółki. Ale zakazana namiętność puka do drzwi mocniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. W tym samym czasie strzygi szykują się do najgroźniejszego ataku w historii Akademii, a Dymitr zostaje pojmany. Teraz Rose musi zrobić wszystko, co w jej mocy, by ochronić Lissę przed śmiercionośnym zagrożeniem.
Przyszłość Rose jako strażniczki stoi na skraju najtrudniejszego wyboru w jej życiu. Czy może sobie pozwolić na miłość, czy też jej przeznaczeniem jest zabicie ukochanej osoby? Ta seria to pełna ekscytujących zwrotów akcji i niezwykle emocjonująca podróż do świata wampirów.
Nie przegap okazji, by być częścią tej niesamowitej historii! Serial telewizyjny na podstawie „Akademii wampirów” jest już dostępny na platformie SkyShowtime. Przed tobą jeszcze wiele przygód i niezapomnianych momentów.
Richelle Mead, autorka bestsellerowych książek, pochodzi z Michigan. W swoim dzieciństwie odkryła fascynację mitologią grecką, a później pogłębiła swoją wiedzę studiując folklor i religioznawstwo. Jej książki zdobyły uznanie czytelników na całym świecie, tłumaczone są na ponad dwadzieścia języków i miały adaptacje na powieści graficzne oraz ekranizacje.
Dołącz do milionów czytelników, którzy pokochali „Akademię wampirów” i odkryj magię tej pełnej suspensu opowieści już teraz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!