Podaj dalej Ula Pedantula

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Podaj dalej Ula Pedantula

Podaj dalej Ula Pedantula

Perfekcyjna żona, matka, siostra, przyjaciółka, a do tego koniecznie dziś także „perfekcyjna pani domu” i Insta-ciało. Pogubiliśmy priorytety i to odbija się już nam czkawką – bo w pogoni za ideałem, cierpią nie tylko nasze rodziny, ale i my same. My sami.

To jest książka dla kobiet. Książka, którą trzeba przeczytać, zainspirować się nią i PODAĆ DALEJ. Ale wcale nie tylko kolejnej kobiecie.

Książka w wersji elektronicznej dostępna w formatach .epub i .mobi.

DLACZEGO WARTO?

Bo po lekturze tej książki nareszcie odpuścisz – dowiesz się, że wcale nie musisz być perfekcyjną we wszystkim i dla wszystkich. Perfekcyjna nieperfekcyjność jest znacznie lepsza!
Bo dzięki tej książce zrozumiesz, że najważniejsze w życiu jest polubienie siebie, cieszenie się życiem i budowanie szczerych, głębokich i trwałych relacji z innymi.
Bo w tej książce znajdziesz sprawdzone tipy na to, jak czerpać z życia garściami, nie zaniedbując domu, pracy, rodziny i przede wszystkim samej siebie.
Bo gdy skończysz tę książkę i rozejrzysz się wokół, otoczenie będzie wyglądać zupełnie inaczej. No może kanapka z mikrofali nie stanie się nagle daniem na miarę gwiazdki Michelin, ale… być może zacznie tak smakować. Zwłaszcza jeśli zjesz ją w spokoju i dokładnie taką, jak lubisz najbardziej!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!