Podręcznik pasywnego inwestowania Jak racjonalnie pomnażać majątek Przemysław Wojewoda

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Podręcznik pasywnego inwestowania Jak racjonalnie pomnażać majątek Przemysław Wojewoda

Podręcznik pasywnego inwestowania Jak racjonalnie pomnażać majątek Przemysław Wojewoda
Czy marzysz o prostym i skutecznym sposobie inwestowania? Chciałbyś uniknąć stresu, związanej z wybieraniem poszczególnych spółek i śledzeniem codziennych wiadomości? Czy przewidujesz, że trzydziestominutowa inwestycja rocznie mogłaby być wystarczająca? Jeśli tak, to koniecznie musisz poznać tajniki pasywnego inwestowania.
Przemysław Wojewoda w swojej książce „Podręcznik pasywnego inwestowania. Jak racjonalnie pomnażać majątek” przechyla balans na korzyść prostoty i oszczędności czasu. Już od ponad trzydziestu lat na Zachodzie odnosi się ogromne sukcesy dzięki pasywnej rewolucji, funduszom indeksowym i ETF-om. Teraz to twoja kolej, aby efektywnie i bezpiecznie pomnożyć swoje oszczędności.
Autor zadaje kłam wszystkim inwestycyjnym stereotypom, które dotychczas przyjmowałeś. Gdy przeczytasz tę książkę, odzyskasz pewność siebie i zmienisz swoje podejście do inwestowania na zawsze. Wojewoda wyjaśnia, dlaczego powinieneś postępować wbrew intuicji. Już nie będziesz próbował przewidywać przyszłości, ale będziesz skupiał się na dywersyfikacji i obniżaniu opłat i podatków, które szkodzą twojej inwestycji. To dokładnie to podejście, które sam Warren Buffet, legenda inwestowania, poleca.
Książka ta pomoże Ci nie tylko dowiedzieć się, w co inwestować, ale także jak stworzyć niezwykle prostą i skuteczną strategię inwestycyjną, dzięki której unikniesz kosztownych błędów. Opracujesz własny portfel inwestycyjny, począwszy od selekcji i sprawdzenia ETF-ów, aż po legalną optymalizację podatków. Posiadając tę wiedzę, będziesz mógł spać spokojnie, znając swoje finansowe cele.
Ta książka jest dla Ciebie, jeśli:
– chcesz mieć więcej pieniędzy
– nie lubisz marnować czasu
– nie masz pojęcia o inwestowaniu (i chciałbyś to zmienić)
– nie chcesz dać się oszukać
– nie wiesz, w co inwestować
– boisz się ryzyka i utraty środków
Przemysław Wojewoda daje Ci narzędzia do spełnienia twoich marzeń finansowych. Zbuduj z nim swój pasywny portfel inwestycyjny i zobacz, jak Twój majątek się pomnaża. Nie czekaj dłużej, przeczytaj „Podręcznik pasywnego inwestowania” i zacznij działać już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!