You are currently viewing Podstawy przedsiębiorczości. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik. Liceum i technikum

Podstawy przedsiębiorczości. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik. Liceum i technikum

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Podstawy przedsiębiorczości. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik. Liceum i technikum

Podstawy przedsiębiorczości. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik. Liceum i technikum

“Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych” to niezbędna pomoc do nauki podstaw przedsiębiorczości. Książka została przygotowana w taki sposób, by jak najlepiej kształtować kompetencje z zakresu przedsiębiorczości, co umożliwia zawarty w niej element “W praktyce”.

Podręcznik do nauki przedsiębiorczości to pomoc w nauce dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Publikacja przekazuje wiedzę w przyjazny sposób, a przy tym jest również bardzo czytelna.

Co daje uczniom “Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych”? Publikacja ułatwia zastosowanie w praktyce wiedzy, zdobytej dzięki lekturze podręcznika, a to wszystko dzięki elementowi, znajdującemu się pod nazwą “Przykład”. Książka pozwala także kształcić umiejętności krok po kroku, dzięki wykonywaniu odpowiednich obliczeń ekonomicznych przy wykorzystaniu samouczków (element “Policz to!”). Podręcznik umożliwia również lepsze zrozumienie zagadnień, które są poruszane w toku lekcji: element “Wokół nas”, prezentuje interesujące informacje, dotyczące przestrzeni gospodarczej.

Publikacja pozwala uczniom zrozumieć podstawy przedsiębiorczości. Nowa Era pomaga także poznać zróżnicowane opinie, dotyczące wszelkich ważnych zagadnień ekonomicznych, a to wszystko dzięki elementowi pt. “O tym się mówi”, który gromadzi w sobie fragmenty tekstów źródłowych. Książka została skonstruowana w taki sposób, aby powtarzanie z niej zdobytej wiedzy było proste i przyjemne, co ułatwia dział “Podsumowań”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!