You are currently viewing Poland 1000 Years in the Heart of Europe Flaczyńska Malwina Flaczyński Artur

Poland 1000 Years in the Heart of Europe Flaczyńska Malwina Flaczyński Artur

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Poland 1000 Years in the Heart of Europe Flaczyńska Malwina Flaczyński Artur

Poland 1000 Years in the Heart of Europe Flaczyńska Malwina Flaczyński Artur
Zapraszamy na niezwykłą podróż przez Polskę, fascynującą mozaikę tradycji i nowoczesności, która od tysiąca lat stanowi serce Europy.
Elegancki album „Polska. 1000 lat w sercu Europy” zabierze Cię w niezapomnianą podróż po tym różnorodnym kraju.
Przejmujące fotografie, niemal 400 kolorowych ilustracji, ukazują pejzaże Polski w całej ich okazałości. Od malowniczych wydm na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, przez urokliwe równiny centralnej Polski, aż po majestatyczne szczyty Sudetów i Karpat. Na każdym kroku możesz podziwiać przepiękne widoki, gdzie współistnieją wieżowce wielkich miast i zamki z długą historią. To miejsce, gdzie klimatyczne miasteczka harmonijnie łączą się z imponującymi zabytkami techniki.
Każdy rozdział, przedstawiający kolejne historyczno-geograficzne regiony Polski, oprócz niesamowitych zdjęć, jest opatrzony interesującym wstępem, który zapozna Cię z historią danego obszaru, jego najważniejszymi atrakcjami oraz lokalnymi świętami. Dopełnieniem tekstu są również mapy regionów, które ułatwią Ci odnalezienie opisywanych miejsc. Dodatkowo, w albumie znajdziesz trzy rozdziały poświęcone najciekawszym gatunkom zwierząt występujących w Polsce, barwnemu folklorowi oraz licznym imprezom historycznym, które rozegrały się na tym terenie.
„Polska. 1000 lat w sercu Europy” to nie tylko album fotograficzny, ale również emocjonująca opowieść o historii i kulturze Polski. To idealna pozycja dla miłośników podróży, entuzjastów architektury oraz wszystkich, którzy pragną odkryć tajemnice tego niezwykłego kraju.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!