Polowanie na klauna Joker March Guillem Rosenberg Matthew T Tynion IV James

CENA KSIAZKI 300x150 - Polowanie na klauna Joker	March Guillem Rosenberg Matthew T Tynion IV James

Polowanie na klauna Joker March Guillem Rosenberg Matthew T Tynion IV James

Po ataku na Azyl Arkham („Batman. Zabobonna zgraja”) Joker znalazł się na celowniku wielu osób. Jego tropem rusza wynajęty przez tajemniczego zleceniodawcę były komisarz policji. Czy spotkanie z Księciem Zbrodni… zmieni na zawsze spojrzenie na świat komisarza Gordona?

Szybko okazuje się, że nie tylko Jim Gordon chce odnaleźć Księcia Zbrodni. Kim jest nikczemna rodzina Sampsonów? I kim jest siejąca strach Vengeance, córka Bane’a?!

Książę Zbrodni ucieka do Europy, a w pogoni za szaleńcem komisarza zaczynają dopadać wątpliwości…  A jeśli to nie Joker stoi za atakiem na Azyl Arkham, to kto był sprawcą? Czy Gordon zaryzykuje życie, aby ocalić… złoczyńcę?

Autorem scenariusza jest James Tynion IV („Batman”, „Batman. Wojownicze Żółwie Ninja”), przy współudziale Matthew Rosenberga („Batman: Urban Legends”, „Legends of the Dark Knight”).  Za rysunki odpowiadają Guillem March („Batman. Ich mroczne plany”),  Francesco Francavilla („Batman: Mroczne zwierciadło”) oraz Giuseppe Camuncoli („Hellblazer”, „Amazing Spider-Man”).

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „The Joker #1-15” oraz „The Joker 2021 Annual #1”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!