You are currently viewing Pomoc domowa Freida McFadden

Pomoc domowa Freida McFadden

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pomoc domowa Freida McFadden

Pomoc domowa Freida McFadden

Na podstawie bestsellerowej powieści Freida McFadden, “Pomoc domowa”, przenikniesz do zaskakującego świata tajemnic, napięcia i niebezpieczeństwa. Ta emocjonująca historia opowiada o Millie, która codziennie dba o luksusowy dom Winchesterów, jednocześnie skrywając swoje prawdziwe intencje.
Wcielając się w rolę usłużnej pomoc domowej, Millie świadomie ignoruje nadętą postawę Nina, która celowo robi bałagan, by obserwować, jak pracownica musi go sprzątać. Co więcej, Nina snuje dziwaczne kłamstwa na temat własnej córki i jej mąż, Andrew, coraz bardziej popada w rozpacz.
Wszystko w życiu Niny wydaje się idealne – garderoba wypchana po brzegi, ekskluzywny samochód i przystojny mąż. Jednak pewnego dnia Millie decyduje się zasmakować w tym samym stylu życia, którego doświadcza jej pracodawczyni. Niestety, szybko przekonuje się, że cena za to może być wysoka. Drzwi pokoju na poddaszu zostają zamknięte, a Millie staje się zakładniczką własnego losu.
W tym trzymającym w napięciu thrillerze, uwięziona Millie znajduje pocieszenie, uspokajając siebie myślą, że Winchesterowie nie znają jej prawdziwego oblicza. Nie mają pojęcia, jakie zdolności tkwią w niej…
Przygotuj się na nieprzewidywalny, wciągający i pełen zwrotów akcji przeżyciowy thriller, który przeniesie Cię w świat pełen mrocznych sekretów i brutalnej walki o overleapaż. Czy Millie odkryje swoją siłę i uwolni się od więzów lub czy wpadnie w sidła zemsty? Przekonaj się sam, sięgając po “Pomoc domowa” Freida McFaddena.


SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!