Ponad podzialami 212x300 - Ponad podziałami. Skuteczna komunikacja interpersonalna. Poradnik - Przemysław PufalWydaje się, że fachowcami od rozmowy jesteśmy wszyscy. Czynimy to codziennie, rozmawiamy z różnymi ludźmi, na tyle tematów i dogadujemy się.
Czy aby na pewno?
Z obserwacji wynika, że tak naprawdę rozmawiamy, ale się nie dogadujemy. Nasze rozmowy prowadzą do niczego, a w rodzinach wręcz do problemów.
Za pomocą rozmowy można
rozwiązać problemy rodzinne,
ubić interes,
załatwić sprawę w urzędzie,
uzyskać ważne informacje
poderwać dziewczynę/chłopaka
zerwać związek lub przyjaźń

i wiele, wiele innych.

Można robić to bardziej skutecznie, szybciej i bez niepotrzebnego stresu.
Ten ebook ma za zadanie przedstawić sposoby, tricki i wszystko to, co doprowadzi do tego, że nie będziesz tylko rozmawiać, ale i sprawi, że się dogadasz.
Nasz sukcesy czy to w życiu prywatnym czy zawodowym zależą od tego czy potrafimy się porozumieć z innymi ludźmi, czy potrafimy przekonać ich do naszego punktu widzenia, dojść do kompromisu. Zgodnie z powiedzeniem “w kupie raźniej” lepiej czujemy się we wspólnocie a tę tworzy wspólny punkt widzenia na jakieś istotne z naszego punktu widzenia sprawy. Można go osiągnąć tylko dzięki porozumieniu się.

Z moich doświadczeń wynika, że duża część ludzi żyje w błogim przeświadczeniu, że komunikują się poprawnie i z sukcesem. Dopiero problemy w domu lub w pracy uświadamiają im, że się oszukiwali. Łatwe rozmowy nie oznaczają, że wszystko jest w porządku, bowiem ludzie wycofują się z kontaktów z osobami, które nie potrafią rozmawiać. Rozmowy, w których nie przywiązujemy wagi do tego co mówimy i co mówią inni lub nie prowadzące do celu można prowadzić, ale tylko wtedy gdy druga strona również wyraziła na to zgodę.

Ebook ten został napisany dla tych, którzy tak jak Ty szukają informacji na temat skutecznego porozumiewania się, ponieważ czują, że dotychczasowe działania nie przynoszą rezultatu. Wiadomo, że czas to pieniądz, więc
ebook ten zbiera wiedzę i doświadczenia rozrzuconą w wielu książkach
i poradnikach.
Szybko dowiesz się jakie błędy popełniasz i jak rozmawiać, by się dogadać.

KSIĄŻKĘ KUPISZ TUTAJ>>>

2 thoughts on “Ponad podziałami. Skuteczna komunikacja interpersonalna. Poradnik – Przemysław Pufal

  1. Komunikacja interpersonalna zainteresowała mnie jakiś czas temu i czytałem o niej dość dużo. To zainteresowanie doprowadziło mnie na ten blog. Liczyłem, że wpis uchyli nieco więcej tajemnicy tego co jest w książce. Tak się jednak nie stało. Dlatego ciągle się zastanawiam, czy zdecydować się na kupno tej książki czy raczej sobie odpuścić ten zakup i wybrać inne pozycje. Tematyka ciągle się bowiem rozwija i publikacji coraz więcej.

Leave a Reply