Poranki na Miodowej 1 Joanna Szarańska

CENA KSIAZKI 300x150 - Poranki na Miodowej 1	Joanna Szarańska

Poranki na Miodowej 1 Joanna Szarańska

Nowa książka od bestsellerowej autorki „Czterech płatków śniegu”! Czy i tym razem Joanna Szarańska zaskoczy i zachwyci swoich czytelników?

Małgorzata wreszcie poradziła sobie z demonami przeszłości. Obecnie wiedzie bardzo szczęśliwe życie. Wszystko układa się po jej myśli – zarówno w pracy, jak i w miłości.

Do czasu, gdy Małgorzata otrzymuje tajemniczy list w błękitnej kopercie. Nasuwa się pytanie: kto w obecnych czasach pisze jeszcze listy? Kobieta domyśla się kto mógłby być nadawcą, jednak wolałaby szybko wymazać tę osobę z pamięci. Wiadomość, którą skrywał list skłonił Małgorzatę do powrotu na Miodową, do domu pełnego wspomnieć, gdzie półki zapełnione są książkami, a kraciasty fotel kusi miękkością. Kobieta wraca myślami do beztroskich czasów dzieciństwa. Na jaw wychodzą tajemnice jej rodziny.

Czy list w błękitnej kopercie odmieni życie Małgorzaty? Jak jej bliscy i znajomi zareagują na powrót na Miodową? Czy związek z Robertem na pewno jest idealny? Kim jest nadawca tajemniczego listu?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!