Porozmawiajmy o eksie Rachel Lynn Solomon

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Porozmawiajmy o eksie  Rachel Lynn Solomon

Porozmawiajmy o eksie Rachel Lynn Solomon
Shay Goldstein, doświadczona realizatorka w stacji radiowej w Seattle, od lat oddaje się pasji jaką jest praca w radio. Niestety, jej kariera zaczyna chwiać się na krawędzi, gdy na horyzoncie pojawia się nieznoszący ją Dominic Yuna, świeżo upieczony absolwent dziennikarstwa, który uważa się za eksperta w temacie radia.
W tym samym czasie, stacja radiowa boryka się z problemami, które wymagają nowej i innowacyjnej audycji, by przetrwać. Na szczęście, Shay ma genialny pomysł – program Porozmawiajmy o eksie, w którym dwie byłe pary będą udzielać na żywo związkowych porad. Jednak szef stacji nie jest przekonany do tego pomysłu, uważając, że Shay i Dominic nie będą w stanie udawać dobrze skłóconych byłych partnerów, ponieważ ich niechęć do siebie jest tak silna jakby właśnie się rozstali. Jednakże, jeśli nie chcą stracić pracy, żadne z nich nie ma innego wyjścia niż zaakceptować opcję okłamywania słuchaczy.
Nieoczekiwanie, program Porozmawiajmy o eksie zdobywa ogromną popularność i szybko wspiął się na szczyt listy najbardziej słuchanych audycji w Seattle. To jednak nie jest jedyna zmiana jaka zachodzi w życiu Shay i Dominica. W miarę jak wspólnie pracują, zaczynają odkrywać, że ich relacja staje się coraz mniej służbowa i coraz bardziej osobista.
Porozmawiajmy o eksie to niebanalna historia o pasji, rywalizacji, a przede wszystkim o tym, jak niewiele trzeba, by dwie osoby, które wydają się być tak różne, odkryły, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż im się wydaje. Czytać tę książkę to wprowadzenie się w świat emocji, napięcia, i tajemnic, które dotyczą zarówno głównych bohaterów, jak i słuchaczy programu. Przekonaj się sam, jak ta opowieść porwie Cię za serce i skłoni do przemyśleń nad własnym życiem i relacjami.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!