Porywy namiętnych serc Saga krynicka Tom 3 Świętek Edyta

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Porywy namiętnych serc Saga krynicka Tom 3 Świętek Edyta

Porywy namiętnych serc Saga krynicka Tom 3 Świętek Edyta
Porywy namiętnych serc: Saga krynicka Tom 3 Świętek Edyta
Zanurz się w świat niesamowitych emocji, niebezpiecznych intryg i odważnych decyzji, które zmienią wszystko!
Nadszedł czas pełen zawirowań i niepokoju. Plotki o możliwej wojnie docierają nawet do spokojnej Krynicy. Jednak mieszkańcy i kuracjusze zawieszają te myśli na haczyku, bo w naszym uzdrowisku czas płynie inaczej. To miejsce pełne zabaw, przejażdżek konnych i niezliczonych przyjęć sprawia, że trudno jest oprzeć się uczuciom. Ale jak odróżnić prawdziwą miłość od chwilowego zauroczenia?
Aurelia – kobieta pełna szacunku i zaufania Kryniczan. Nikt nie wie, że za jej skromnym uśmiechem i odważnym spojrzeniem kryją się mroczne tajemnice. Wkrótce jej podopieczna stanie przed ciężarem jednej z nich.
Zrozpaczona Teosia postanawia zrehabilitować winy swoich przodków i podjąć wszystko, co w jej mocy, by to osiągnąć. Porzuca ukochanego oraz romantyczne marzenia o przyszłości i decyduje się zostać akuszerką. Dopiero w wirze wojny przekona się, że miłość postawi ją na najtrudniejszą próbę w najmniej spodziewanym momencie.
Edyta Świętek snuje niezwykłą opowieść, splecając losy naszych fikcyjnych bohaterów z historią żywych postaci, które w cieniu słynnego uzdrowiska odnajdują swoje miejsce.
Trzecia część „Sagi krynickiej” to literacka uczta, która porwie Cię do ostatniej strony. Przekonaj się sam, jak światopogląd i miłość mogą ulec rewolucji w najbardziej nieprzewidywalnych momentach.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!