Poskrom mnie Dotknij mnie Tom 5 Mafi Tahereh

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Poskrom mnie Dotknij mnie Tom 5 Mafi Tahereh

Poskrom mnie Dotknij mnie Tom 5 Mafi Tahereh
Zanurz się w niesamowitą historię, którą przynosi piąta część bestsellerowej serii „Dotknij Mnie” – „Poskrom mnie”. Tahereh Mafi ponownie zaprasza nas do świata pełnego tajemnic, miłości i emocji, które nie pozwalają oderwać się od lektury.
Juliette, bohaterka z złamanym sercem, staje w obliczu coraz większej ciemności, która rośnie w jej wnętrzu. Po klęsce jako dowódczyni Ameryki Północnej, Juliette szuka wsparcia u Warnera – jednak to spotkanie zdruzgotuje jej serce. Tajemnice, które dotychczas skrywał, wychodzą na jaw i zmieniają wszystko. Czy Juliette jest w stanie odkryć prawdę o sobie i swojej przyszłości?
Mrok, który zawsze mieszkał w Juliette, coraz silniej ją pochłania. Już jeden jedyny kontakt z nieoczekiwanymi gośćmi może przesunąć ją na krawędź całkowitej ciemności. Czy zdoła się oprzeć, czy jednak zostanie uwikłana w pułapkę własnych emocji i wyborów?
Nie przegap tej niezwykłej kontynuacji, która porusza najgłębsze zakamarki ludzkiej duszy. Tahereh Mafi wciąga czytelnika w wir emocji, zadając mu pytania o to, co naprawdę kryje się w nas samych. Odnajdź się w tajemniczym świecie Juliette i bądź świadkiem jej walki zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej.
„Poskrom mnie” to nie tylko kolejna część serii – to podróż przez narastającą napięcie, miłosne rozterki i nieustanne poszukiwanie prawdy. Czy Juliette znajdzie drogę do siebie? Czy pokona własne demony i odnajdzie światło w ciemności?
Nie czekaj – wejdź do tego fascynującego świata już teraz i przekonaj się, jak bardzo emocjonująca może być ta historia!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!