Potęga Życia – Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół? Lechosław Chalecki

Potega zycia 207x300 - Potęga Życia - Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?  Lechosław ChaleckiPotęga Życia – Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?  Lechosław Chalecki

Każdy z nas pewnego dnia staje oko w oko ze zmianą, która często przychodzi niespodziewanie i od której nie ma odwrotu. Może być to utrata pracy, strata bliskiej osoby, konieczność zmiany miejsca zamieszkania – wszystko, co wymaga zmiany myślenia i dostosowania się do nowej sytuacji. Zamiast wracać do tego, co było, najlepiej rozpocząć nowy rozdział i zacząć kształtować życie na nowo. Jak to zrobić, gdy jest się w określonym środowisku, wieku, miejscu, zależnościach?

Na szczęście jest to możliwe i każdy może się tego nauczyć.

Właśnie po to powstała „Potęga Życia”, by wskazać drogę do nowego początku. Stanowi ona efekt ponad dwudziestoletnich doświadczeń i obserwacji Lechosława Chaleckiego związanych z rozwojem osobistym. Książka zawiera sześć bardzo ważnych kroków, których zrozumienie jest niezmiernie ważne, aby bezboleśnie wprowadzić niezbędne zmiany i rozpocząć życie od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół. Stosowanie tych strategii w praktyce przyczyni się do bliższego poznania siebie, poprawy relacji z innymi ludźmi i szczęśliwszego życia.

Książka pokazuje jak:

zmienić niewspierające przekonania,
pogodzić się z przeszłością,
zaakceptować to, czego już się zmienić nie da,
odkryć własne mocne strony,
polepszyć swoją efektywność,
zyskać motywację do działania.
Dla kogo jest Potęga Życia?
Ta książka przeznaczona jest dla osób, które chcą świadomie kształtować swoje życie i chcą, lub muszą, rozpocząć na nowo jakiś aspekt swego życia.

Leave a Reply