Powrót do Gryfa Drużyna do zadań specjalnych Tom 4 Mortka Marcin

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Powrót do Gryfa Drużyna do zadań specjalnych Tom 4 Mortka Marcin

Powrót do Gryfa Drużyna do zadań specjalnych Tom 4 Mortka Marcin
Przenieś się w świat niesamowitej Doliny, gdzie czarne chmury zbierają się nad horizonem. Złe siły szykują się do niespodziewanego ataku, a tylko Drużyna do zadań specjalnych może stanąć im na drodze.
W czwartym tomie serii „Powrót do Gryfa”, bohaterowie rozproszyli się po Dolinie, poszukując dusz trolli. Jednak Edmund, znany jako Kociołek, nie może znaleźć spokoju. Dręczą go niepokoje o przyjaciół i przyszłość swojej rodziny. Dodatkowo, sąsiedztwo goblinów, które osiedliło się blisko Gryfa, odstrasza klientelę karczmy i nie daje mu spokoju.
Jednak Kociołek nie wie, że wkrótce znów stanie twarzą w twarz z wysłannikami Zła. Przeżyje niezapomniane przygody, gdy wyruszy na wyprawę, aby pokrzyżować plany książąt. W trakcie tej podróży doświadczy potężnego kopniaka, zgubi się, zmrozi się, ugotuje pyszną grzybową z duchami oraz pozna tajemnice Worka Jasnowidzenia.
Czym zaskoczyli Eliah, Żychłoń i Urgo? Co to właściwie są Chędożynki? Gdzie tym razem tkwi Zwierzak, a jakie kłopoty przysporzył Gramm? A co to takiego dziwnego znaleziono pod łóżkiem, należące do Sary?
Marcin Mortka zaprasza Cię na magiczną podróż po Dolinie, w której czekają niezapomniane emocje i fantastyczne przygody. Weź udział w tej niezwykłej historii i odkryj nowe tajemnice Doliny!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!